Buffalo Verwarmde Tapasvitrine | Rvs | 4x 1/3 GN | 30°c/90°c | Statisch | 1 Niveau | 0.5kw (230v) | 773x420x336(h)mm
€427,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Verwarmde Tapasvitrine | Rvs | 4x 1/3 GN | 30°c/90°c | Statisch | 1 Niveau | 0.5kw (230v) | 773x420x336(h)mm | 0.5kW | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€427,99 excl. btw
€517,87 incl. btw
Of €172,62 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CW147 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Of je nu rijst, pasta bolognese, curry of bacon aanbiedt, deze warmhoudvitrine Buffalo is de perfecte oplossing om warme gerechten op mooie wijze te presenteren. Er is ruimte voor 4x 1/3 GN-bakken met hoogte 40 mm, waardoor diverse gerechten en producten tegelijkertijd aantrekkelijk en hygiënisch kunnen worden gepresenteerd. De vitrine is toegankelijk schuifdeuren aan de achterkant en het voedsel blijft op de perfecte temperatuur dankzij de eenvoudig te bedienen thermostaat!
Let op, de GN-bakken op de productafbeeldingen dienen ter illustratie; bijpassende GN-bakken zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Buffalo Verwarmde Tapasvitrine | RVS | 4x 1/3 GN | 30°C/90°C | Statisch | 1 Niveau | 0.5kW (230V) | 773x420x336(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de GN-bakken op de productafbeeldingen dienen ter illustratie; bijpassende GN-bakken zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof, glas, RVS |
|---|---|
| Niveaus | 1 |
| Niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Etaleerruimte | 4x 1/3 GN (≤ H 40 mm) |
| Temperatuurbereik | 30°C / 90°C |
| Verwarming | Statisch |
| Bevochtiging | Nee |
| Voorruit | Gesloten |
| Voorruitvorm | Gebogen |
| Bedieningskant | Schuifdeuren |
| Bediening | Analoog |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 16,5 kg |
| Breedte | 773 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 336 mm |
Bestel de Buffalo Verwarmde Tapasvitrine | RVS | 4x 1/3 GN | 30°C/90°C | Statisch | 1 Niveau | 0.5kW (230V) | 773x420x336(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CW147 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


