Diverso by Diamond Vrieskast | 560l | Zwart | -15°c/-18°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 750x760x2040(h)mm
€3.118,00
€2.338,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Vrieskast | 560l | Zwart | -15°c/-18°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 750x760x2040(h)mm | 630x580x1338(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.118,00
U bespaart €779,50 (25%)
€2.338,50 excl. btw
€2.829,59 incl. btw
Of €943,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-NV56-1B |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze vrieskast Diverso by Diamond heeft een bruto inhoud 560 liter en wordt geleverd met 6 verstelbare roosters (610 x 473 mm). Het apparaat is voorzien geforceerde koeling met een temperatuurbereik -15°C/-18°C en automatische ontdooiing en condenswaterverdamping.
Geforceerde KoelingDe vrieskast is voorzien geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -15°C/-18°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen. Deze vrieskast maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, en de zelfsluitende deur zorgt voor minimaal koudeverlies.
Doordacht OntwerpHet exterieur en interieur is uitgevoerd in zwart, en de ventilator stopt het openen de deur met aluminium frame, voor optimaal gebruiksgemak. De koeling is daarnaast voorzien vier zwenkwielen waarvan twee geremd, zodat deze handig te verrijden is voor eenvoudig schoonmaken rond en onder de vrieskast.
Deze koeling heeft een glazen deur, zodat alle producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent.
Bestel de Diverso by Diamond Vrieskast | 560L | Zwart | -15°C/-18°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 750x760x2040(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Geforceerde KoelingDe vrieskast is voorzien geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -15°C/-18°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen. Deze vrieskast maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, en de zelfsluitende deur zorgt voor minimaal koudeverlies.
Doordacht OntwerpHet exterieur en interieur is uitgevoerd in zwart, en de ventilator stopt het openen de deur met aluminium frame, voor optimaal gebruiksgemak. De koeling is daarnaast voorzien vier zwenkwielen waarvan twee geremd, zodat deze handig te verrijden is voor eenvoudig schoonmaken rond en onder de vrieskast.
Deze koeling heeft een glazen deur, zodat alle producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent.
Specificaties
| Bruto inhoud | 560 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 630 x D 580 x H 1338 mm |
| Materiaal | Gelakt staal (extern), aluminium (deur/intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | -15°C / -18°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 610 x 473 mm |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 58 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 9,07 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 3311 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,58 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 159 kg |
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 760 mm |
| Hoogte | 2040 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Vrieskast | 560L | Zwart | -15°C/-18°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 750x760x2040(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-NV56-1B |
| EAN / Barcode | 5407011593418 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




