Combisteel Vriescel | Pro Line | Incl. Motor | 11.6m³ | -10°c/-25°c | Isolatie 80mm | 230v/400v | 2400x2700x2200(h)mm
€9.885,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vriescel | Pro Line | Incl. Motor | 11.6m³ | -10°c/-25°c | Isolatie 80mm | 230v/400v | 2400x2700x2200(h)mm | 2240x2540x2040(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€9.885,00 excl. btw
€11.960,85 incl. btw
Of €3.986,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.1100V/230V |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vriescel uit de vernieuwde PRO LINE CombiSteel heeft isolatie 80 mm en wordt geleverd met bijpassende CombiSteel vriesunit, waarbij keuze is uit een 230V- of 400V-aansluiting.
Krachtige KoelingDe vriesunit, een hangende wandunit, heeft een temperatuurbereik -10°C/-25°C met automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met duidelijk display op het buitendeel. Het binnendeel is voorzien een krachtige ventilator, welke zorgt voor optimale geforceerde koeling in de cel met een gelijkmatige temperatuurverdeling, en maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Hoogwaardig OntwerpDe vloer is uitgevoerd in verstevigd RVS - met reliëf-afwerking voor extra stroefheid - en de stalen wanden zijn voorzien hoogwaardige witte coating. De afsluitbare deur heeft een veiligheidsopening aan de binnenkant en de scharnierkant is eenvoudig naar wens om te keren, voor optimaal gebruiksgemak.
Accessoires & ToebehorenBovendien zijn diverse accessoires en toebehoren los verkrijgbaar, zoals een strokengordijn, voor minder koudeverlies en dus energiebesparing, en rekwerken voor optimale benutting de binnenruimte!
Belangrijke AandachtspuntenDe vriescel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Let op, vriescellen met korte wanden is het mogelijk dat de vriesunit en toegangsdeur niet naast elkaar in dezelfde wand passen. De productafbeeldingen de volledige vriescel dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering in afwijkend formaat of met afwijkende vriesunit zijn.
Bestel de CombiSteel Vriescel | PRO LINE | Incl. Motor | 11.6m³ | -10°C/-25°C | Isolatie 80mm | 230V/400V | 2400x2700x2200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe vriesunit, een hangende wandunit, heeft een temperatuurbereik -10°C/-25°C met automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met duidelijk display op het buitendeel. Het binnendeel is voorzien een krachtige ventilator, welke zorgt voor optimale geforceerde koeling in de cel met een gelijkmatige temperatuurverdeling, en maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Hoogwaardig OntwerpDe vloer is uitgevoerd in verstevigd RVS - met reliëf-afwerking voor extra stroefheid - en de stalen wanden zijn voorzien hoogwaardige witte coating. De afsluitbare deur heeft een veiligheidsopening aan de binnenkant en de scharnierkant is eenvoudig naar wens om te keren, voor optimaal gebruiksgemak.
Accessoires & ToebehorenBovendien zijn diverse accessoires en toebehoren los verkrijgbaar, zoals een strokengordijn, voor minder koudeverlies en dus energiebesparing, en rekwerken voor optimale benutting de binnenruimte!
Belangrijke AandachtspuntenDe vriescel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Let op, vriescellen met korte wanden is het mogelijk dat de vriesunit en toegangsdeur niet naast elkaar in dezelfde wand passen. De productafbeeldingen de volledige vriescel dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering in afwijkend formaat of met afwijkende vriesunit zijn.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 11,6 m³ |
| Binnenafmetingen | B 2240 x D 2540 x H 2040 mm |
| Koel-/vriesunit | Ja |
| Temperatuurbereik | -10°C / -25°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Bediening | Digitaal |
| Winterregeling | Nee |
| Aansluitwaarde vriesunit | 1,3 kW |
| Voeding vriesunit | 230 V / 400 V |
| Afmetingen vriesunit | B 671 x D 965 x H 770 mm |
| Materiaal wanden | Staal |
| Afwerking wanden | Wit |
| Isolatiedikte | 80 mm |
| Afwerking vloer | RVS (reliëf) |
| Montagesysteem | Haaksysteem |
| Deuropening | B 700 x H 1845 mm |
| Deurlocatie | Voor-/zijkant |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Zelfsluitend | Ja |
| Afsluitbaar | Ja |
| Deurverwarming | Ja |
| Gewicht | 583 kg |
| Breedte | 2400 mm |
| Diepte | 2700 mm |
| Hoogte | 2200 mm |
Bestel de CombiSteel Vriescel | PRO LINE | Incl. Motor | 11.6m³ | -10°C/-25°C | Isolatie 80mm | 230V/400V | 2400x2700x2200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.1100V/230V |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


