Combisteel Vriescel | Entry Line | Incl. Motor | 10.4m³ | -10°c/-25°c | Isolatie 100mm | 230v/400v | 1960x3160x2200(h)mm
€8.295,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vriescel | Entry Line | Incl. Motor | 10.4m³ | -10°c/-25°c | Isolatie 100mm | 230v/400v | 1960x3160x2200(h)mm | 1760x2960x2000(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€8.295,00 excl. btw
€10.036,95 incl. btw
Of €3.345,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7087.0050V/230V |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vriescel uit de nieuwe en voordelige ENTRY LINE CombiSteel heeft dikke isolatie 100 mm en wordt geleverd met een hoogwaardige bijpassende CombiSteel vriesunit, waarbij keuze is uit een 230V- of 400V-aansluiting.
Hoogwaardige & Krachtige KoelingDe vriesunit, welke hangend in de wand wordt geplaatst, heeft een ruim temperatuurbereik -10°C/-25°C - wat de cel geschikt maakt voor een grote variëteit aan producten - met automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met display op het buitendeel. Het binnendeel is voorzien een krachtige ventilator, voor optimale geforceerde koeling in de cel met een gelijkmatige temperatuurverdeling. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor toepassing in warmere omgevingen tot 32°C.
Praktisch OntwerpDe stalen wanden de cel zijn voorzien hoogwaardige witte coating en het Camlock-panelensysteem zorgt voor eenvoudige montage. De vloer is uitgevoerd in robuust RVS (1,2 mm), met traanplaatafwerking voor extra stroefheid, zodat uitglijden wordt voorkomen. De afsluitbare, halfverzonken deur heeft een veiligheidsopening aan de binnenkant, voor optimale veiligheid, en is voorzien een verwarmd kozijn, zodat ook toepassing als vriescel de deur niet zomaar vast kan komen te zitten.
Accessoires & ToebehorenVoor deze ENTRY LINE vriescel zijn diverse accessoires en toebehoren los verkrijgbaar, zoals een strokengordijn en vloerisolatiebalken, voor minder koudeverlies en daarmee extra energiebesparing, en rekwerken voor optimale benutting de binnenruimte.
Belangrijke AandachtspuntenDe vriescel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Let op, vriescellen met korte wanden is het mogelijk dat de vriesunit en toegangsdeur niet naast elkaar in dezelfde wand passen. De productafbeeldingen met rekwerk dienen ter illustratie, bijpassend rekwerk is apart verkrijgbaar. Overige productafbeeldingen dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Bestel de CombiSteel Vriescel | ENTRY LINE | Incl. Motor | 10.4m³ | -10°C/-25°C | Isolatie 100mm | 230V/400V | 1960x3160x2200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hoogwaardige & Krachtige KoelingDe vriesunit, welke hangend in de wand wordt geplaatst, heeft een ruim temperatuurbereik -10°C/-25°C - wat de cel geschikt maakt voor een grote variëteit aan producten - met automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met display op het buitendeel. Het binnendeel is voorzien een krachtige ventilator, voor optimale geforceerde koeling in de cel met een gelijkmatige temperatuurverdeling. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor toepassing in warmere omgevingen tot 32°C.
Praktisch OntwerpDe stalen wanden de cel zijn voorzien hoogwaardige witte coating en het Camlock-panelensysteem zorgt voor eenvoudige montage. De vloer is uitgevoerd in robuust RVS (1,2 mm), met traanplaatafwerking voor extra stroefheid, zodat uitglijden wordt voorkomen. De afsluitbare, halfverzonken deur heeft een veiligheidsopening aan de binnenkant, voor optimale veiligheid, en is voorzien een verwarmd kozijn, zodat ook toepassing als vriescel de deur niet zomaar vast kan komen te zitten.
Accessoires & ToebehorenVoor deze ENTRY LINE vriescel zijn diverse accessoires en toebehoren los verkrijgbaar, zoals een strokengordijn en vloerisolatiebalken, voor minder koudeverlies en daarmee extra energiebesparing, en rekwerken voor optimale benutting de binnenruimte.
Belangrijke AandachtspuntenDe vriescel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Let op, vriescellen met korte wanden is het mogelijk dat de vriesunit en toegangsdeur niet naast elkaar in dezelfde wand passen. De productafbeeldingen met rekwerk dienen ter illustratie, bijpassend rekwerk is apart verkrijgbaar. Overige productafbeeldingen dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Serie | CombiSteel ENTRY LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 10,4 m³ |
| Binnenafmetingen | B 1760 x D 2960 x H 2000 mm |
| Koel-/vriesunit | Ja |
| Temperatuurbereik | -10°C / -25°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Bediening | Digitaal |
| Winterregeling | Nee |
| Aansluitwaarde vriesunit | 1,3 kW |
| Voeding vriesunit | 230 V / 400 V |
| Afmetingen vriesunit | B 671 x D 965 x H 770 mm |
| Materiaal wanden | Staal |
| Afwerking wanden | Wit |
| Isolatiedikte | 100 mm |
| Materiaal vloer | RVS |
| Afwerking vloer | Traanplaatreliëf |
| Montagesysteem | Camlock |
| Deuropening | B 700 x H 1850 mm |
| Deurlocatie | Voorkant |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Afsluitbaar | Ja |
| Deurverwarming | Ja |
| Breedte | 1960 mm |
| Diepte | 3160 mm |
| Hoogte | 2200 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Vriescel | ENTRY LINE | Incl. Motor | 10.4m³ | -10°C/-25°C | Isolatie 100mm | 230V/400V | 1960x3160x2200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7087.0050V/230V |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


