Caterchef Popcornmachine | Verlichting | 1.5kw | Dubbele Verwarming | 500x400x690(h)mm
€410,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Popcornmachine | Verlichting | 1.5kw | Dubbele Verwarming | 500x400x690(h)mm | 1.5kW | 500x400x690(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€410,00 excl. btw
€496,10 incl. btw
Of €165,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 537005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze popcornmachine is gemakkelijk te bedienen met een eenvoudig leeg te maken ketel die is voorzien een anti-aanbaklaag, de ruimteverwarming vindt plaats door een warmtelamp en extra verwarmingselement in de bodem waardoor dit apparaat ook heel goed te gebruiken is voor het etaleren en warmhouden kant-en-klare popcorn.
Meegeleverde accessoires: Winkelschep
Bediening: Manueel
Anti aanbak: Nee
Dikte instelbaar: Nee
Met vetopvangbak JA
Verlichting: Binnen verlichting
Met hoofdschakelaar: JA
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 1500W
Gewicht netto: 21,6 kg
Materiaal RVS
Afmeting: 500x400x690(h)mm
Bestel de CaterChef Popcornmachine | Verlichting | 1.5kW | Dubbele Verwarming | 500x400x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Meegeleverde accessoires: Winkelschep
Bediening: Manueel
Anti aanbak: Nee
Dikte instelbaar: Nee
Met vetopvangbak JA
Verlichting: Binnen verlichting
Met hoofdschakelaar: JA
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 1500W
Gewicht netto: 21,6 kg
Materiaal RVS
Afmeting: 500x400x690(h)mm
Specificaties
| Breedte | 425mm |
|---|---|
| Diepte | 505mm |
| Hoogte | 670mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1.5kW |
| Gewicht | 21.6kg |
Bestel de CaterChef Popcornmachine | Verlichting | 1.5kW | Dubbele Verwarming | 500x400x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 537005 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
