Hendi Popcornmachine | Zwart | 1.16kw (230v) | Interne Verlichting | 560x445x775(h)mm
€575,00
€431,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Popcornmachine | Zwart | 1.16kw (230v) | Interne Verlichting | 560x445x775(h)mm | 1.16kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€575,00
U bespaart €143,75 (25%)
€431,25 excl. btw
€521,81 incl. btw
Of €173,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 282823 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze popcornmachine HENDI is ontworpen voor het op aantrekkelijke wijze bereiden en presenteren verse popcorn. Per cyclus wordt circa 150 g maïskorrels gepoft, met een cyclusduur ongeveer 3,5 minuten. Dankzij de verlichte binnenruimte en de verwarmde bodem blijft de popcorn warm en optimaal zichtbaar voor presentatie en verkoop.
De machine is uitgevoerd met een stevig frame koolstofstaal en panelen gehard glas, wat zorgt voor duurzaamheid, veiligheid en goed zicht op het bereidingsproces. De popcornpan gegoten aluminium is voorzien een roermechanisme voor een gelijkmatig popresultaat en heeft een deksel met hittebestendige handgrepen voor veilig gebruik.
Voor extra gebruiksgemak beschikt de popcornmachine over een scharnierende servicedeur gehard glas, een schepopening voor eenvoudig uitscheppen en een kruimellade waarin kruimels en ongepofte korrels netjes worden opgevangen. Een polycarbonaat schep wordt meegeleverd, zodat direct geserveerd kan worden.
Een complete en professionele popcornmachine die functionaliteit combineert met een aantrekkelijke presentatie, ideaal voor horeca, evenementen en verkooppunten.
Bestel de HENDI Popcornmachine | Zwart | 1.16kW (230V) | Interne Verlichting | 560x445x775(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De machine is uitgevoerd met een stevig frame koolstofstaal en panelen gehard glas, wat zorgt voor duurzaamheid, veiligheid en goed zicht op het bereidingsproces. De popcornpan gegoten aluminium is voorzien een roermechanisme voor een gelijkmatig popresultaat en heeft een deksel met hittebestendige handgrepen voor veilig gebruik.
Voor extra gebruiksgemak beschikt de popcornmachine over een scharnierende servicedeur gehard glas, een schepopening voor eenvoudig uitscheppen en een kruimellade waarin kruimels en ongepofte korrels netjes worden opgevangen. Een polycarbonaat schep wordt meegeleverd, zodat direct geserveerd kan worden.
Een complete en professionele popcornmachine die functionaliteit combineert met een aantrekkelijke presentatie, ideaal voor horeca, evenementen en verkooppunten.
Specificaties
| Bruto inhoud | 150 g (maïs) |
|---|---|
| Bereidingstijd | 3 - 4 min. |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Lekbak | Ja |
| Materiaal | Aluminium, gehard glas, RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| IP-klasse | IPX3 |
| Aansluitwaarde | 1,16 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 445 mm |
| Hoogte | 775 mm |
Bestel de HENDI Popcornmachine | Zwart | 1.16kW (230V) | Interne Verlichting | 560x445x775(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 282823 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


