Saro Popcornmachine | Jugo | Zwart | 1.16kw (230v) | Interne Verlichting | 462x357x588(h)mm
€420,00
€294,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Popcornmachine | Jugo | Zwart | 1.16kw (230v) | Interne Verlichting | 462x357x588(h)mm | 1.16kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€420,00
U bespaart €126,00 (30%)
€294,00 excl. btw
€355,74 incl. btw
Of €118,58 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 443-2075 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro JUGO popcornmachine met strakke moderne look biedt dé manier om op professionele wijze popcorn te bereiden voor elke situatie - of het nu gaat om popcorn op de beurs, in de bioscoop of op evenementen.
De behuizing is gemaakt stevig staal met hoogwaardige poedercoating en gehard veiligheidsglas rondom, met luxe met zwarte afwerking. De popcornmachine maakt tot maximaal 25 liter popcorn per keer en wordt vervolgens door verwarming vanuit de bodem op de perfecte serveertemperatuur 55°C gehouden. Bovendien zorgt de apart schakelbare interne verlichting voor aantrekkelijke presentatie.
De popcornpan heeft een aparte roereenheid en deksel met geïsoleerdehandgrepen voor extra veilig en comfortabel gebruik. De machine is daarnaast voorzien draaideuren én kanteldeur aan de bedieningskant voor extra makkelijk uitscheppen/serveren en een kruimellade, waarmee kruimels en niet-gepopte maïskorrels apart kunnen worden verwijderd.
Bestel de Saro Popcornmachine | JUGO | Zwart | 1.16kW (230V) | Interne Verlichting | 462x357x588(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De behuizing is gemaakt stevig staal met hoogwaardige poedercoating en gehard veiligheidsglas rondom, met luxe met zwarte afwerking. De popcornmachine maakt tot maximaal 25 liter popcorn per keer en wordt vervolgens door verwarming vanuit de bodem op de perfecte serveertemperatuur 55°C gehouden. Bovendien zorgt de apart schakelbare interne verlichting voor aantrekkelijke presentatie.
De popcornpan heeft een aparte roereenheid en deksel met geïsoleerdehandgrepen voor extra veilig en comfortabel gebruik. De machine is daarnaast voorzien draaideuren én kanteldeur aan de bedieningskant voor extra makkelijk uitscheppen/serveren en een kruimellade, waarmee kruimels en niet-gepopte maïskorrels apart kunnen worden verwijderd.
Specificaties
| Type | Saro JUGO |
|---|---|
| Capaciteit | 25 liter popcorn/keer |
| Temperatuurbereik | ≤ 55°C (warmhouden) |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Gehard glas, RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Aansluitwaarde | 1,16 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 14,2 kg |
| Breedte | 462 mm |
| Diepte | 357 mm |
| Hoogte | 588 mm |
Bestel de Saro Popcornmachine | JUGO | Zwart | 1.16kW (230V) | Interne Verlichting | 462x357x588(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 443-2075 |
| EAN / Barcode | 4017337070558 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




