Saro Nacho-warmhoudvitrine | Bora | Zwart | 58°c | Statisch | 0.47kw (230v) | 462x357x588(h)mm
€400,00
€280,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Nacho-warmhoudvitrine | Bora | Zwart | 58°c | Statisch | 0.47kw (230v) | 462x357x588(h)mm | 0.47kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€400,00
U bespaart €120,00 (30%)
€280,00 excl. btw
€338,80 incl. btw
Of €112,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 443-2070 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro BORA warmhoudvitrine is speciaal ontworpen om nachochips op de perfecte temperatuur warm te houden (58°C), waardoor deze knapperiger blijven en toppings optimaal hechten. En door de interne verlichting worden de chips bovendien aantrekkelijk gepresenteerd.
De vitrine is de glasdeuren aan de achterkant probleemloos te vullen en de RVS kanteldeur zorgt voor eenvoudig uitscheppen. Bovendien is de bodem voorzien een kruimelopvang met uitneembare kruimellade, voor makkelijker schoonmaken.
De RVS constructie met zwarte afwerking en getint glas geven een luxe uitstraling en het apparaat is heel eenvoudig te bedienen met de aparte aan-/uitschakelaars voor verwarming en verlichting, wat samen met de LED-indicatorlampjes voor veilig en comfortabel gebruik zorgt!
Bestel de Saro Nacho-Warmhoudvitrine | BORA | Zwart | 58°C | Statisch | 0.47kW (230V) | 462x357x588(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De vitrine is de glasdeuren aan de achterkant probleemloos te vullen en de RVS kanteldeur zorgt voor eenvoudig uitscheppen. Bovendien is de bodem voorzien een kruimelopvang met uitneembare kruimellade, voor makkelijker schoonmaken.
De RVS constructie met zwarte afwerking en getint glas geven een luxe uitstraling en het apparaat is heel eenvoudig te bedienen met de aparte aan-/uitschakelaars voor verwarming en verlichting, wat samen met de LED-indicatorlampjes voor veilig en comfortabel gebruik zorgt!
Specificaties
| Type | Saro BORA |
|---|---|
| Materiaal | Gehard glas, RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Niveaus | 1 |
| Temperatuurbereik | 58°C |
| Verwarming | Statisch |
| Voorruit | Gesloten |
| Voorruitvorm | Recht |
| Bedieningskant | Draaideuren + kanteldeur |
| Bediening | Analoog |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,47 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 13,5 kg |
| Breedte | 462 mm |
| Diepte | 357 mm |
| Hoogte | 588 mm |
Bestel de Saro Nacho-Warmhoudvitrine | BORA | Zwart | 58°C | Statisch | 0.47kW (230V) | 462x357x588(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 443-2070 |
| EAN / Barcode | 4017337070541 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



