Bartscher Popcornmachine | Rood | 1.5kw (230v) | 518x418x672(h)mm
€355,00
€266,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Popcornmachine | Rood | 1.5kw (230v) | 518x418x672(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING
€355,00
U bespaart €88,75 (25%)
€266,25 excl. btw
€322,16 incl. btw
Of €107,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 137100 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher V150 popcornmachine in vintage-stijl verleidt met zijn uiterlijk en frisse popcorngeur tot knapperig snackplezier. Met zijn prestaties en volume is het apparaat ontworpen voor professioneel gebruik - of het nu gaat om popcorn op de beurs, in de bioscoop of op evenementen - en overtuigend voor de bediening zijn het ongecompliceerde gebruiksgemak en de eenvoudige reiniging.
De behuizing is gemaakt stevig RVS met aantrekkelijke rode afwerking, authentieke bestickering en gehard glas rondom. De popcornmachine maakt popcorn uit max. 227 g maïs per keer en deze is al binnen ca. 5 minuten klaar. Bovendien zorgt de interne verlichting voor optimale presentatie en wordt de popcorn door een element in de bodem op de perfecte temperatuur gehouden.
De popcornpan heeft een aparte roereenheid en deksel met geïsoleerdehandgrepen voor extra veilig en comfortabel gebruik. De machine is daarnaast voorzien draaideuren aan de bedieningskant voor extra makkelijk uitscheppen/serveren en een kruimellade, waarmee kruimels en niet-gepopte maïskorrels apart kunnen worden verwijderd.
Bestel de Bartscher Popcornmachine | Rood | 1.5kW (230V) | 518x418x672(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De behuizing is gemaakt stevig RVS met aantrekkelijke rode afwerking, authentieke bestickering en gehard glas rondom. De popcornmachine maakt popcorn uit max. 227 g maïs per keer en deze is al binnen ca. 5 minuten klaar. Bovendien zorgt de interne verlichting voor optimale presentatie en wordt de popcorn door een element in de bodem op de perfecte temperatuur gehouden.
De popcornpan heeft een aparte roereenheid en deksel met geïsoleerdehandgrepen voor extra veilig en comfortabel gebruik. De machine is daarnaast voorzien draaideuren aan de bedieningskant voor extra makkelijk uitscheppen/serveren en een kruimellade, waarmee kruimels en niet-gepopte maïskorrels apart kunnen worden verwijderd.
Specificaties
| Type | Bartscher V150 |
|---|---|
| Capaciteit | 227 g maïs/keer |
| Temperatuurbereik | ≤ 200°C |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Gehard glas, RVS |
| Kleur / afwerking | Rood |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 18,6 kg |
| Breedte | 518 mm |
| Diepte | 418 mm |
| Hoogte | 672 mm |
Bestel de Bartscher Popcornmachine | Rood | 1.5kW (230V) | 518x418x672(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 137100 |
| EAN / Barcode | 4015613812533 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












