Caterchef Magnetron 3200w/34l | 2,1kw | 3 Vermogens en Ontdooistand | 230v | 575x530x370(h)m
€1.140,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Magnetron 3200w/34l | 2,1kw | 3 Vermogens en Ontdooistand | 230v | 575x530x370(h)m | 2.1kW | 575x530x370(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.140,00 excl. btw
€1.379,40 incl. btw
Of €459,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688215 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Roestvrijstaal, met tiptoets bediening, 10 in te stellen kookprogramma's, 3 vermogens en ontdooistand, keramische bodem.
Bediening: Digitaal
Programmeerbaar: Ja
Hoogte/Inhoud: 22,50 cm
Breedte/Inhoud: 36,00 cm
Diepte/Inhoud: 40,90 cm
Scharnierkant: Links
Met draaiplateau: Nee
Met keramische bodem: Ja
Aansluiting: 230V
Frequentie: 50Hz
Vermogen elektrisch: 3200W
Vermogen ( magnetron) 2.100,00 W
Inhoud 34 liter
Gewicht netto: 32,2 kg
Materiaal RVS
Afmeting: 575x530x370(h)mm
Bestel de CaterChef Magnetron 3200W/34L | 2,1kW | 3 vermogens en ontdooistand | 230V | 575x530x370(h)m eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: Digitaal
Programmeerbaar: Ja
Hoogte/Inhoud: 22,50 cm
Breedte/Inhoud: 36,00 cm
Diepte/Inhoud: 40,90 cm
Scharnierkant: Links
Met draaiplateau: Nee
Met keramische bodem: Ja
Aansluiting: 230V
Frequentie: 50Hz
Vermogen elektrisch: 3200W
Vermogen ( magnetron) 2.100,00 W
Inhoud 34 liter
Gewicht netto: 32,2 kg
Materiaal RVS
Afmeting: 575x530x370(h)mm
Specificaties
| Breedte | 575mm |
|---|---|
| Diepte | 525mm |
| Hoogte | 370mm |
| Voltage | 230V |
| kW/h | 2.1 |
| Gewicht | 32.2kg |
Bestel de CaterChef Magnetron 3200W/34L | 2,1kW | 3 vermogens en ontdooistand | 230V | 575x530x370(h)m eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688215 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
