Caterchef Magnetron 1000w/25l | 1kw | 10 in te Stellen Kookprogramma's | 230v | 510x430x310(h)mm
€380,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Magnetron 1000w/25l | 1kw | 10 in te Stellen Kookprogramma's | 230v | 510x430x310(h)mm | 1kW | 510x430x310(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€380,00 excl. btw
€459,80 incl. btw
Of €153,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688210 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Roestvrijstaal, met tiptoets bediening, 10 in te stellen kookprogramma's, 3 vermogens en ontdooistand, keramische bodem.
Bediening: Digitaal
Programmeerbaar: Ja
Hoogte / inhoud: 20,00 cm
Breedte / inhoud: 34,60 cm
Scharnierkant: Links
Met draaiplateau: Nee
Me keramische bodem: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50hz
Vermogen elektrisch: 1550W
Vermogen magnetron: 1,000,00W
Inhoud: 25 liter
Gewicht netto: 14,7 kg
Materiaal: RVS
Afmeting: 510x430x310(h)mm
Bestel de CaterChef Magnetron 1000W/25L | 1kW | 10 in te stellen kookprogramma's | 230V | 510x430x310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: Digitaal
Programmeerbaar: Ja
Hoogte / inhoud: 20,00 cm
Breedte / inhoud: 34,60 cm
Scharnierkant: Links
Met draaiplateau: Nee
Me keramische bodem: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50hz
Vermogen elektrisch: 1550W
Vermogen magnetron: 1,000,00W
Inhoud: 25 liter
Gewicht netto: 14,7 kg
Materiaal: RVS
Afmeting: 510x430x310(h)mm
Specificaties
| Breedte | 510mm |
|---|---|
| Diepte | 430mm |
| Hoogte | 310mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1 |
| Gewicht | 14.7kg |
Bestel de CaterChef Magnetron 1000W/25L | 1kW | 10 in te stellen kookprogramma's | 230V | 510x430x310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688210 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
