Buffalo Sterilisatiekast | Rvs | Cap. 14 Messen | Uv-sterilisatie | Timer | 515x160x600(h)mm
€193,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Sterilisatiekast | Rvs | Cap. 14 Messen | Uv-sterilisatie | Timer | 515x160x600(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€193,99 excl. btw
€234,73 incl. btw
Of €78,24 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CW306 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Buffalo messensterilisator voor wandmontage geeft je messen een grondige reiniging, en dat alles zonder het gebruik agressieve chemicaliën of moeizaam schrobben. Door gebruik te maken UV-verlichting om messen te steriliseren, vermindert de Buffalo sterilisatorkast het risico op kruisbesmetting en worden schadelijke bacteriën gedood, waardoor de messen weer klaar zijn voor gebruik.
De kast biedt plaats aan maximaal 14 afzonderlijke messen verschillende groottes en heeft een plexiglas deur met slot om messen tijdens het proces veilig op te bergen. De kast is echter niet alleen ontworpen voor veiligheid - een slimme sensor schakelt automatisch de lichten uit wanneer de deur wordt geopend. Dat, in combinatie met de handige timerfunctie, betekent dat de UV-lampen alleen worden ingeschakeld wanneer ze echt nodig zijn, wat helpt om de totale bedrijfskosten te verlagen.
De deur zelf is gemaakt duurzaam doorzichtig plexiglas waardoor je de inhoud gemakkelijk kunt zien zonder de kast te hoeven openen. De duurzaamheid de deur komt ook tot uiting in de sterke, gemakkelijk schoon te maken RVS behuizing die bestand is tegen roest, corrosie en dagelijkse slijtage.
Bestel de Buffalo Sterilisatiekast | RVS | Cap. 14 Messen | UV-Sterilisatie | Timer | 515x160x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De kast biedt plaats aan maximaal 14 afzonderlijke messen verschillende groottes en heeft een plexiglas deur met slot om messen tijdens het proces veilig op te bergen. De kast is echter niet alleen ontworpen voor veiligheid - een slimme sensor schakelt automatisch de lichten uit wanneer de deur wordt geopend. Dat, in combinatie met de handige timerfunctie, betekent dat de UV-lampen alleen worden ingeschakeld wanneer ze echt nodig zijn, wat helpt om de totale bedrijfskosten te verlagen.
De deur zelf is gemaakt duurzaam doorzichtig plexiglas waardoor je de inhoud gemakkelijk kunt zien zonder de kast te hoeven openen. De duurzaamheid de deur komt ook tot uiting in de sterke, gemakkelijk schoon te maken RVS behuizing die bestand is tegen roest, corrosie en dagelijkse slijtage.
Specificaties
| Uitvoering | UV-sterilisatie |
|---|---|
| Capaciteit | 14 messen |
| Bediening | Analoog |
| Timer | ≤ 120 min. / continu |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Materiaal | Plexiglas, RVS |
| Vermogen | 20 W |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 9,3 kg |
| Breedte | 515 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 600 mm |
Bestel de Buffalo Sterilisatiekast | RVS | Cap. 14 Messen | UV-Sterilisatie | Timer | 515x160x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CW306 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher


