Mastro Handwasbak | Voetbediening | 430x280x140mm | Rvs | 500x400x850(h)mm
€666,00
€532,80
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Handwasbak | Voetbediening | 430x280x140mm | Rvs | 500x400x850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€666,00
U bespaart €133,20 (20%)
€532,80 excl. btw
€644,69 incl. btw
Of €214,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | 9011G |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Wastafel op meubel met vloerschuiver. Volledig uitgevoerd in roestvrij staal. Wastafel op meubel. Watermengkraan voor koud en warm water. Kast met frontale opening en met afvalbak. Verstelbare roestvrijstalen poten.
Bestel de Mastro Handwasbak | Voetbediening | 430x280x140mm | RVS | 500x400x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | Ø 340 mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 15 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de Mastro Handwasbak | Voetbediening | 430x280x140mm | RVS | 500x400x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | 9011G |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
