Combisteel Handwasbak | Wandmontage | Kniebediening | 350x350mm | Rvs | 400x400x240(h)mm
€190,00
€142,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Handwasbak | Wandmontage | Kniebediening | 350x350mm | Rvs | 400x400x240(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€190,00
U bespaart €47,50 (25%)
€142,50 excl. btw
€172,43 incl. btw
Of €57,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7531.0010 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geleverd inclusief kraan en accessoires t.b.v. de aansluiting
Bestel de CombiSteel Handwasbak | Wandmontage | Kniebediening | 350x350mm | RVS | 400x400x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 350x350x123(h) mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 6 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 240 mm |
Bestel de CombiSteel Handwasbak | Wandmontage | Kniebediening | 350x350mm | RVS | 400x400x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7531.0010 |
| EAN / Barcode | 7422242976951 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel



