Hendi Sterilisatiekast | Rvs | Cap. 14 Messen | Uv-sterilisatie | Timer | 510x160x625(h)mm
€225,00
€168,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Sterilisatiekast | Rvs | Cap. 14 Messen | Uv-sterilisatie | Timer | 510x160x625(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€225,00
U bespaart €56,25 (25%)
€168,75 excl. btw
€204,19 incl. btw
Of €68,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 281246 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze sterilisatiekast HENDI is ideaal voor het hygiënisch bewaren messen en biedt ruimte voor maximaal 14 stuks. De kast is vervaardigd uit hoogwaardig RVS en voorzien een plexiglas deur. Het geïntegreerde messenrek hoogwaardig RVS houdt de messen netjes op hun plaats.
Sterilisatie vindt plaats bacteriedodend UV-licht en een ingebouwde microschakelaar voorkomt werking zodra de deur wordt geopend. De instelbare timer kan ingesteld worden tot 60 minuten. Geschikt voor messen met een handgreeplengte tot 150 mm, een lemmetlengte tot 350 mm en een minimale handgreepdikte 15 mm.
Bestel de HENDI Sterilisatiekast | RVS | Cap. 14 Messen | UV-Sterilisatie | Timer | 510x160x625(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Sterilisatie vindt plaats bacteriedodend UV-licht en een ingebouwde microschakelaar voorkomt werking zodra de deur wordt geopend. De instelbare timer kan ingesteld worden tot 60 minuten. Geschikt voor messen met een handgreeplengte tot 150 mm, een lemmetlengte tot 350 mm en een minimale handgreepdikte 15 mm.
Specificaties
| Uitvoering | UV-sterilisatie |
|---|---|
| Capaciteit | 14 messen |
| Bediening | Analoog |
| Timer | ≤ 60 min. / continu |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Materiaal | Plexiglas, RVS |
| Vermogen | 25 W |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 8,35 kg |
| Breedte | 510 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 625 mm |
Bestel de HENDI Sterilisatiekast | RVS | Cap. 14 Messen | UV-Sterilisatie | Timer | 510x160x625(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 281246 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher


