Combisteel Wasbak | Rvs | 5 Kraangaten | Spatscherm | Incl. Afvoerplug | 3000x468x438(h)mm
€1.595,00
€1.196,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wasbak | Rvs | 5 Kraangaten | Spatscherm | Incl. Afvoerplug | 3000x468x438(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.595,00
U bespaart €398,75 (25%)
€1.196,25 excl. btw
€1.447,46 incl. btw
Of €482,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7013.4620 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze zeer ruime handwasbak voor wandmontage CombiSteel is voorzien maar liefst 5 kraangaten en heeft daarnaast een groot spatscherm achter, voor optimale hygiëne. Het geheel is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking en wordt bovendien geleverd inclusief afvoerplug!
Bestel de CombiSteel Wasbak | RVS | 5 Kraangaten | Spatscherm | Incl. Afvoerplug | 3000x468x438(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Achteropstand | Ja |
|---|---|
| Kraangat(en) | 5 |
| Kraan | Nee |
| Overloop | Nee |
| Afvoergat(en) | Ja |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Gewicht | 40 kg |
| Breedte | 3000 mm |
| Diepte | 468 mm |
| Hoogte | 438 mm |
Bestel de CombiSteel Wasbak | RVS | 5 Kraangaten | Spatscherm | Incl. Afvoerplug | 3000x468x438(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7013.4620 |
| EAN / Barcode | 7422242999974 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel







