Ecofrost Koelwerkbank | 339l | 3 Deuren | +2°c/+8°c | Geforceerd | 1795x600x850(h)mm
€1.365,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Ecofrost Koelwerkbank | 339l | 3 Deuren | +2°c/+8°c | Geforceerd | 1795x600x850(h)mm | 1234x480x564(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.365,00 excl. btw
€1.651,65 incl. btw
Of €550,55 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Ecofrost |
| Artikelnummer: | 7950.5225 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelwerkbank Ecofrost is uitgevoerd met robuuste behuizing en interieur in geborsteld RVS, en heeft een beperkte diepte slechts 600 mm. Bovendien maakt de werkbank onderdeel uit een serie met diverse koel- en vrieskapparatuur in verschillende formaten en met ventilatorondersteunde of geforceerde koeling.
Krachtige & Zuinige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display.
Daarnaast is de koeling geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Praktische ConstructiePer deur wordt de koelwerkbank geleverd met een rooster met verstelbaar geleiderset, voor flexibele indeling, en aanvullende geleidersets en roosters zijn apart verkrijgbaar. De deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige breedte, voor comfortabel openen en sluiten.
Verder zorgen de stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing, maar is er ook een speciaal wielenset apart verkrijgbaar, voor eenvoudiger verplaatsen!
Bestel de Ecofrost Koelwerkbank | 339L | 3 Deuren | +2°C/+8°C | Geforceerd | 1795x600x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige & Zuinige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display.
Daarnaast is de koeling geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Praktische ConstructiePer deur wordt de koelwerkbank geleverd met een rooster met verstelbaar geleiderset, voor flexibele indeling, en aanvullende geleidersets en roosters zijn apart verkrijgbaar. De deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige breedte, voor comfortabel openen en sluiten.
Verder zorgen de stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing, maar is er ook een speciaal wielenset apart verkrijgbaar, voor eenvoudiger verplaatsen!
Specificaties
| Bruto inhoud | 339 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1234 x D 480 x H 564 mm |
| Deur(en) | 3 |
| Lade(n) | Nee |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (65 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 3 |
| Roosterformaat | 328 x 430 mm |
| Materiaal | RVS 18/8 (behuizing), RVS AISI-201 (intern) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,14 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | Ca. 1145 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,23 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 120 kg |
| Breedte | 1795 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de Ecofrost Koelwerkbank | 339L | 3 Deuren | +2°C/+8°C | Geforceerd | 1795x600x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Ecofrost |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.5225 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


