Hobart Horeca Vaatwasser | Ecomax | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v/400v | Dubbelwandig | 576x604x820(h)mm
€3.804,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hobart Horeca Vaatwasser | Ecomax | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v/400v | Dubbelwandig | 576x604x820(h)mm | .2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.804,00 excl. btw
€4.602,84 incl. btw
Of €1.534,28 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hobart |
| Artikelnummer: | ECO-G504C |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze horeca vaatwasser uit de ECOMAX-serie Hobart, model ECO-F504C, is ontwikkeld voor intensief en betrouwbaar dagelijks gebruik in de horeca. De machine combineert een robuuste constructie met efficiënte technologie en eenvoudige bediening, waardoor hij geschikt is voor professioneel gebruik in de keuken of achter de bar.
Hygiënische ReinigingDe ECO-F504C beschikt over 3 verschillende wascycli. Daarnaast zorgen speciale groothoeksproeiers ervoor dat ook moeilijk bereikbare hoeken optimaal worden gereinigd. Bovendien garandeert de thermostop-functie dat de ingestelde naspoeltemperaturen constant worden behaald, voor een betrouwbaar hygiënisch resultaat.
Optimaal GebruiksgemakDe machine is voorzien éénknopsbediening met digitale temperatuurweergave en een vlak bedieningspaneel. Verder kunnen de spoelarmen eenvoudig worden verwijderd zonder gereedschap, waardoor onderhoud en reiniging vlot verlopen.
Perfecte Dosering & SpoelingDe ECO-F504C is uitgerust met een afvoerpomp, zeep- en naglansdoseerpomp. Daarnaast zorgt het roterende boven- en onderwassysteem voor een gelijkmatige verdeling het water en voorkomt het ingesneden sproeiers dat het water verstopt raakt.
Robuuste ConstructieDe ECO-F504C is volledig vervaardigd uit hoogwaardig RVS, met dubbelwandige deur en behuizing voor extra stevigheid en geluidsreductie. Bovendien beschikt de diepgetrokken wastank over een afdekzeef, waardoor het water minder vervuild raakt. Verder is de machine voorzien automatische tankvulling en een geïntegreerde teller voor wascycli, wat het onderhoud vergemakkelijkt.
Capaciteit & InstallatieDe ECO-F504C werkt met korven 500 x 500 mm en heeft een maximale capaciteit 60 rekken per uur. Daarnaast bedraagt de invoerhoogte 360 mm.
De machine wordt geleverd met afvoerpomp, zeep- en naglansdispenser, één bordenrek en één bestekbak. Bovendien is de machine leverbaar met keuze voor 230 V of 400 V, zodat hij flexibel aansluitbaar is op de beschikbare stroomvoorziening.
Bestel de Hobart Horeca Vaatwasser | ECOMAX | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V/400V | Dubbelwandig | 576x604x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hygiënische ReinigingDe ECO-F504C beschikt over 3 verschillende wascycli. Daarnaast zorgen speciale groothoeksproeiers ervoor dat ook moeilijk bereikbare hoeken optimaal worden gereinigd. Bovendien garandeert de thermostop-functie dat de ingestelde naspoeltemperaturen constant worden behaald, voor een betrouwbaar hygiënisch resultaat.
Optimaal GebruiksgemakDe machine is voorzien éénknopsbediening met digitale temperatuurweergave en een vlak bedieningspaneel. Verder kunnen de spoelarmen eenvoudig worden verwijderd zonder gereedschap, waardoor onderhoud en reiniging vlot verlopen.
Perfecte Dosering & SpoelingDe ECO-F504C is uitgerust met een afvoerpomp, zeep- en naglansdoseerpomp. Daarnaast zorgt het roterende boven- en onderwassysteem voor een gelijkmatige verdeling het water en voorkomt het ingesneden sproeiers dat het water verstopt raakt.
Robuuste ConstructieDe ECO-F504C is volledig vervaardigd uit hoogwaardig RVS, met dubbelwandige deur en behuizing voor extra stevigheid en geluidsreductie. Bovendien beschikt de diepgetrokken wastank over een afdekzeef, waardoor het water minder vervuild raakt. Verder is de machine voorzien automatische tankvulling en een geïntegreerde teller voor wascycli, wat het onderhoud vergemakkelijkt.
Capaciteit & InstallatieDe ECO-F504C werkt met korven 500 x 500 mm en heeft een maximale capaciteit 60 rekken per uur. Daarnaast bedraagt de invoerhoogte 360 mm.
De machine wordt geleverd met afvoerpomp, zeep- en naglansdispenser, één bordenrek en één bestekbak. Bovendien is de machine leverbaar met keuze voor 230 V of 400 V, zodat hij flexibel aansluitbaar is op de beschikbare stroomvoorziening.
Specificaties
| Serie | Hobart ECOMAX |
|---|---|
| Type | ECO-F504C |
| Mandformaat | 500 x 500 mm |
| Laadhoogte | 360 mm |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Programmering | Ja |
| Wascycli | 60, 120, 180 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Omgekeerde osmose | Nee |
| Tankfilter | Ja |
| Waterverbruik (per cyclus) | 2 liter |
| Tankinhoud | 25 liter |
| Tankverhittingsvermogen | 1,8 kW |
| Zelfreiniging | Ja |
| Wasarm(en) | RVS |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Dubbelwandig |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | Bordenrek, bestekbak, aan-/afvoerslangen |
| Aansluitwaarde | 2,2 kW (230 V) / 5,9 kW (400 V) |
| Voeding | 230 V / 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Breedte | 576 mm |
| Diepte | 604 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Hobart Horeca Vaatwasser | ECOMAX | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V/400V | Dubbelwandig | 576x604x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hobart |
|---|---|
| Artikelnummer | ECO-G504C |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


