Saro Horeca Vaatwasser | Marburg | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v | 570x600x830(h)mm
€2.500,00
€1.625,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Horeca Vaatwasser | Marburg | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v | 570x600x830(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.500,00
U bespaart €875,00 (35%)
€1.625,00 excl. btw
€1.966,25 incl. btw
Of €655,42 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 440-1010 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele MARBURG horeca vaatwasser Saro is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met enkelwandige behuizing en stevige dubbelwandige deur. Het apparaat heeft een vaste cyclus 120 sec., wat bediening super eenvoudig maakt. Met de soft-touchknoppen kan het apparaat worden ingeschakeld en na opwarmen druk je eenvoudig op de START-knop. Dat is alles!
De maximale glashoogte 325 mm en bordenhoogte 335 mm maakt de vaatwasser geschikt voor diverse soorten glaswerk en servies. En voor optimale reiniging heeft het apparaat afzonderlijke RVS sproeiarmen voor wassen en spoelen en een vuilfilter.
Deze uitvoering is voorzien een interne afvoerpomp, zeeppomp en naglanspomp en bovendien wordt de vaatwasser zéér compleet geleverd, inclusief 1 universele mand, 1 glazenmand, een bestekkorf, aan- en afvoerslangen en drukverlager.
Bestel de Saro Horeca Vaatwasser | MARBURG | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V | 570x600x830(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De maximale glashoogte 325 mm en bordenhoogte 335 mm maakt de vaatwasser geschikt voor diverse soorten glaswerk en servies. En voor optimale reiniging heeft het apparaat afzonderlijke RVS sproeiarmen voor wassen en spoelen en een vuilfilter.
Deze uitvoering is voorzien een interne afvoerpomp, zeeppomp en naglanspomp en bovendien wordt de vaatwasser zéér compleet geleverd, inclusief 1 universele mand, 1 glazenmand, een bestekkorf, aan- en afvoerslangen en drukverlager.
Specificaties
| Type | Saro MARBURG |
|---|---|
| Mandformaat | 500 x 500 mm |
| Laadhoogte | 325 mm (glazen) / 335 mm (borden) |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Wascycli | 120 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Tankfilter | Ja |
| Waterverbruik (per cyclus) | 1,7 liter |
| Tankinhoud | 35 liter |
| Boilerinhoud | 6 liter |
| Boilervermogen | 3 kW |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Enkelwandig |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | 1 universele mand, 1 glazenmand, 1 bestekkorf, aan-/afvoerslangen, drukregelaar |
| Aansluitwaarde | 3,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte | 570 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 830 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Saro Horeca Vaatwasser | MARBURG | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V | 570x600x830(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 440-1010 |
| EAN / Barcode | 4017337440030 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





