Buffalo Glazenpoleermachine | Rvs | ≤330 Glazen/uur | 5 Borstels | Warme Lucht | 300x330x510(h)mm
€1.045,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Glazenpoleermachine | Rvs | ≤330 Glazen/uur | 5 Borstels | Warme Lucht | 300x330x510(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.045,00 excl. btw
€1.264,45 incl. btw
Of €421,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | FA118 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geef dof glaswerk een tweede leven met de professionele poleermachine Buffalo. Het apparaat polijst glazen zowel binnen als buiten met vijf speciaal ontworpen borstels en droogt ze met een blower die warme lucht blaast. Het resultaat is blinkend schone glazen, zodat je gasten optimaal hun drankje kunnen genieten.
De roterende borstels polijsten de glazen zachtjes, zonder ze te beschadigen en zonder spoelglans te gebruiken.
De machine is eenvoudig te bedienen met een aan-/uitschakelaar, zodat je snel en efficiënt kunt werken zonder ingewikkelde menu’s. Het stevige RVS-ontwerp is gemakkelijk te onderhouden, wat tijd bespaart en reparatiekosten reduceert.
Bestel de Buffalo Glazenpoleermachine | RVS | ≤330 Glazen/Uur | 5 Borstels | Warme Lucht | 300x330x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De roterende borstels polijsten de glazen zachtjes, zonder ze te beschadigen en zonder spoelglans te gebruiken.
De machine is eenvoudig te bedienen met een aan-/uitschakelaar, zodat je snel en efficiënt kunt werken zonder ingewikkelde menu’s. Het stevige RVS-ontwerp is gemakkelijk te onderhouden, wat tijd bespaart en reparatiekosten reduceert.
Specificaties
| Uitvoering | Warme lucht |
|---|---|
| Capaciteit | ≤ 330 glazen / uur |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 15,3 kg |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 510 mm |
Bestel de Buffalo Glazenpoleermachine | RVS | ≤330 Glazen/Uur | 5 Borstels | Warme Lucht | 300x330x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | FA118 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


