Hygiplas Broodsnijplank | Hdpe | Wit | 600x450x25(h)mm
€49,09
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hygiplas Broodsnijplank | Hdpe | Wit | 600x450x25(h)mm
OP VOORRAAD
€49,09 excl. btw
€59,40 incl. btw
Of €19,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hygiplas |
| Artikelnummer: | J044 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Hygiplas snijplank is ideaal voor het snijden brood en kaas. Gemaakt hoogwaardig, niet-absorberend HDPE-materiaal, biedt deze planka een hygiënische en stevige werkplek. Bovendien is de snijplank vaatwasserbestendig, wat zorgt voor eenvoudig onderhoud en langdurige duurzaamheid. Perfect voor zowel thuis als professioneel gebruik!
Bestel de Hygiplas Broodsnijplank | HDPE | Wit | 600x450x25(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | HDPE |
|---|---|
| Kleur(en) | Wit |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 25 mm |
Bestel de Hygiplas Broodsnijplank | HDPE | Wit | 600x450x25(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hygiplas |
|---|---|
| Artikelnummer | J044 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


