Hygiplas Broodsnijplank | Hdpe | Wit | 450x300x12(h)mm
€16,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hygiplas Broodsnijplank | Hdpe | Wit | 450x300x12(h)mm
OP VOORRAAD
€16,99 excl. btw
€20,56 incl. btw
Of €6,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hygiplas |
| Artikelnummer: | J016 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Wit gecodeerd voor gebruik met brood en kaas, waardoor wordt voldaan aan de eisen inzake hygiëne en voedselveilgheid. Ze zijn eenvoudig te reinigen en niet absorberend, helpen jouw werkblad en messen te beschermen en het risico op kruisbesmetting te voorkomen.
Bestel de Hygiplas Broodsnijplank | HDPE | Wit | 450x300x12(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | HDPE |
|---|---|
| Kleur(en) | Wit |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 12 mm |
Bestel de Hygiplas Broodsnijplank | HDPE | Wit | 450x300x12(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hygiplas |
|---|---|
| Artikelnummer | J016 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


