Bolero Barkruk | Rodeo | Kunstleer/staal | Mokka | Zwarte Poten | Indoor | 565x530x1060(h)mm
€129,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Barkruk | Rodeo | Kunstleer/staal | Mokka | Zwarte Poten | Indoor | 565x530x1060(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€129,99 excl. btw
€157,29 incl. btw
Of €52,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | FB884 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bolero RODEO barkruk combineert vintage stijl met commerciële duurzaamheid. Geïnspireerd door vintage lederen bekleding, geeft de polyurethaan schaal je dezelfde prachtige, authentieke look - met de extra sterkte en gemakkelijk schoon te maken eigenschappen plastic. Het stalen frame sluit perfect aan de industriële trend, ideaal voor een minimalistische, verfijnde uitstraling. Met een rijke mokka-afwerking voegt RODEO een stijlvolle, robuuste touch toe aan elke ruimte.
Bestel de Bolero Barkruk | RODEO | Kunstleer/Staal | Mokka | Zwarte Poten | Indoor | 565x530x1060(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Bolero RODEO |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Mokka, zwart |
| Materiaal (bekleding) | Kunstleer |
| Materiaal (poten/frame) | Staal (poedercoating) |
| Rugleuning | Ja |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 1060 mm |
| Voering / vulling | Ja |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 7,85 kg |
| Breedte | 565 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 1060 mm |
Bestel de Bolero Barkruk | RODEO | Kunstleer/Staal | Mokka | Zwarte Poten | Indoor | 565x530x1060(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | FB884 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


