Qusinox Afvalbak | Rvs (geborsteld) | Duwdeksel + Kanteldeur | 400x500x1000(h)mm
€560,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Afvalbak | Rvs (geborsteld) | Duwdeksel + Kanteldeur | 400x500x1000(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€560,00 excl. btw
€677,60 incl. btw
Of €225,87 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 7011.0007 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste afvalbak Qusinox is uitgevoerd in stevig RVS en is voorzien een hygiënisch duwdeksel, zodat de deksel niet met de hand hoeft worden aangeraakt om iets weg te gooien. Daarnaast is er toegang tot de binnenkant een praktische kanteldeur voor het eenvoudig legen de afvalbak.
De gladde oppervlakken zorgen dat de afvalbak makkelijker schoon te maken is en dankzij de verstelbare poten is stabiele plaatsing ook mogelijk op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de Qusinox Afvalbak | RVS (Geborsteld) | Duwdeksel + Kanteldeur | 400x500x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De gladde oppervlakken zorgen dat de afvalbak makkelijker schoon te maken is en dankzij de verstelbare poten is stabiele plaatsing ook mogelijk op enigszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Afvalscheiding | Nee |
| Opening / deksel | Duwdeksel / kanteldeur |
| Bediening | Handbediening |
| Binnenemmer | Ja |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Nee |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
Bestel de Qusinox Afvalbak | RVS (Geborsteld) | Duwdeksel + Kanteldeur | 400x500x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 7011.0007 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

