Qusinox Afvalbak | Rvs | 140l | Tuimeldeksel | Wielen | 470x470x1260(h)mm
€375,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Afvalbak | Rvs | 140l | Tuimeldeksel | Wielen | 470x470x1260(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€375,00 excl. btw
€453,75 incl. btw
Of €151,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 921220 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze afvalbak Qusinox verplaats je eenvoudig dankzij de 2 wielen, wat ideaal is voor gebruik in professionele omgevingen. De uitvoering maakt het mogelijk om afval efficiënt te verzamelen en flexibel in te zetten op verschillende werkplekken.
Je gebruikt deze afvalbak dankzij de robuuste RVS constructie met een geborstelde en gepolijste afwerking. Het afneembare deksel zorgt voor eenvoudig vervangen vuilniszakken en draagt aan een hygiënische en praktische werkwijze in de horeca.
Bestel de Qusinox Afvalbak | RVS | 140L | Tuimeldeksel | Wielen | 470x470x1260(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Je gebruikt deze afvalbak dankzij de robuuste RVS constructie met een geborstelde en gepolijste afwerking. Het afneembare deksel zorgt voor eenvoudig vervangen vuilniszakken en draagt aan een hygiënische en praktische werkwijze in de horeca.
Specificaties
| Uitvoering | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 140 liter |
| Materiaal | RVS 18/8 |
| Kleur / afwerking | Geborsteld, glanzend |
| Opening / deksel | Tuimeldeksel |
| Binnenemmer | Nee |
| Wielen | Ja |
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 1260 mm |
Bestel de Qusinox Afvalbak | RVS | 140L | Tuimeldeksel | Wielen | 470x470x1260(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 921220 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
