Hendi Popcornmachine | Zwart | 1.5kw (230v) | Interne Verlichting | 560x420x770(h)mm
€375,00
€281,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Popcornmachine | Zwart | 1.5kw (230v) | Interne Verlichting | 560x420x770(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€375,00
U bespaart €93,75 (25%)
€281,25 excl. btw
€340,31 incl. btw
Of €113,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 282762 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze popcornmachine HENDI is ideaal voor het op een aantrekkele wijze maken en etaleren popcorn. Het apparaat maakt popcorn uit max. 150 g maïs per keer en deze is al binnen ca. 2 minuten klaar. Bovendien zorgt de interne verlichting voor optimale presentatie en wordt de popcorn door een element in de bodem op de perfecte temperatuur gehouden.
Het frame deze popcornmachine is gemaakt een stevige aluminiumlegering met een robuuste behuizing in gepoedercoat staal en gehard glas rondom. De popcornpan heeft een aparte roereenheid en deksel met geïsoleerdehandgrepen voor extra veilig en comfortabel gebruik.
De machine is daarnaast voorzien een handige schepopening voor extra makkelijk uitscheppen/serveren en een kruimellade, waarmee kruimels en niet-gepopte maïskorrels apart kunnen worden verwijderd.
Bovendien is de popcornmachine verkrijgbaar in zowel rood met vrolijke bestickering op het glas, als zwart met onbestickerd glas!
Bestel de HENDI Popcornmachine | Zwart | 1.5kW (230V) | Interne Verlichting | 560x420x770(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het frame deze popcornmachine is gemaakt een stevige aluminiumlegering met een robuuste behuizing in gepoedercoat staal en gehard glas rondom. De popcornpan heeft een aparte roereenheid en deksel met geïsoleerdehandgrepen voor extra veilig en comfortabel gebruik.
De machine is daarnaast voorzien een handige schepopening voor extra makkelijk uitscheppen/serveren en een kruimellade, waarmee kruimels en niet-gepopte maïskorrels apart kunnen worden verwijderd.
Bovendien is de popcornmachine verkrijgbaar in zowel rood met vrolijke bestickering op het glas, als zwart met onbestickerd glas!
Specificaties
| Uitvoering | Zwart |
|---|---|
| Capaciteit | 150 g maïs/keer |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Aluminium / gecoat staal / gehard glas |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 23 kg |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 770 mm |
Bestel de HENDI Popcornmachine | Zwart | 1.5kW (230V) | Interne Verlichting | 560x420x770(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 282762 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


