Arktic by Hendi Blastchiller | 3 Niveaus (2/3 Gn) | Max. 9kg (koelen) / 7kg (vriezen) | 0.55kw (230v) | 660x640x420(h)mm
€2.695,00
€2.021,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Blastchiller | 3 Niveaus (2/3 Gn) | Max. 9kg (koelen) / 7kg (vriezen) | 0.55kw (230v) | 660x640x420(h)mm | 0.55kW | GN 2/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.695,00
U bespaart €673,75 (25%)
€2.021,25 excl. btw
€2.445,71 incl. btw
Of €815,24 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 237731 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze extra compacte professionele blastchiller Arktic by HENDI zorg je dat gerechten zeer snel worden gekoeld of ingevroren, zodat deze klaar kunnen worden gehouden voor snel opwarmen en serveren zonder enige kwaliteit of smaak te verliezen!
Flexibele ToepassingDe binnenruimte is geschikt voor 2/3 GN-formaat en het apparaat kan, net zoals reguliere blastchillers, zowel koelen naar +3°C als invriezen naar -18°C. Maar deze blastchillers kan bovendien zelfs invriezen tot -40°C, voor zeer flexibele toepassing. Ook wordt de blastchiller standaard geleverd met kernthermometer voor nog preciezer functioneren.
Krachtige KoelingHet apparaat is voorzien krachtige geforceerde koeling met handmatige ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. De dikke isolatie 60 mm polyurethaanschuim (CFK-vrij) zorgt daarbij voor minimaal temperatuurverlies en het apparaat is ook te gebruiken in warmere omgevingen tot 30°C!
Degelijke ConstructieDe blastchiller is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS, zowel de behuizing als de binnenruimte, en daarbij is het apparaat binnen uitgevoerd met afgeronde hoeken, voor eenvoudig schoonmaken. Daarnaast wordt de blastchiller stekkerklaar geleverd en zorgen de verstelbare RVS voeten voor stabielere plaatsing!
Bestel de Arktic by HENDI Blastchiller | 3 Niveaus (2/3 GN) | Max. 9kg (Koelen) / 7kg (Vriezen) | 0.55kW (230V) | 660x640x420(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Flexibele ToepassingDe binnenruimte is geschikt voor 2/3 GN-formaat en het apparaat kan, net zoals reguliere blastchillers, zowel koelen naar +3°C als invriezen naar -18°C. Maar deze blastchillers kan bovendien zelfs invriezen tot -40°C, voor zeer flexibele toepassing. Ook wordt de blastchiller standaard geleverd met kernthermometer voor nog preciezer functioneren.
Krachtige KoelingHet apparaat is voorzien krachtige geforceerde koeling met handmatige ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. De dikke isolatie 60 mm polyurethaanschuim (CFK-vrij) zorgt daarbij voor minimaal temperatuurverlies en het apparaat is ook te gebruiken in warmere omgevingen tot 30°C!
Degelijke ConstructieDe blastchiller is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS, zowel de behuizing als de binnenruimte, en daarbij is het apparaat binnen uitgevoerd met afgeronde hoeken, voor eenvoudig schoonmaken. Daarnaast wordt de blastchiller stekkerklaar geleverd en zorgen de verstelbare RVS voeten voor stabielere plaatsing!
Specificaties
| Temperatuurbereik | -40ºC / +3ºC |
|---|---|
| Koeling | Geforceerd |
| Koelcapaciteit | Max. 9 kg |
| Koelcyclus | 90 min. |
| Vriescapaciteit | Max. 7 kg |
| Vriescyclus | 240 min. |
| Niveaus | 3 |
| Niveauformaat | 2/3 GN (325 x 354 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Koelmiddel | R455 |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 60 mm (CFK-vrij polyurethaanschuim) |
| Zelfsluitende deur | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 44 kg |
| Breedte | 660 mm |
| Diepte | 640 mm |
| Hoogte | 420 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Blastchiller | 3 Niveaus (2/3 GN) | Max. 9kg (Koelen) / 7kg (Vriezen) | 0.55kW (230V) | 660x640x420(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 237731 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

