Arktic by Hendi Blastchiller | 15 Niveaus (en/gn) | Max. 45kg (koelen) / 35kg (vriezen) | 2.08kw (230v) | Wielen (geremd) | 790x943x1975(h)mm
€7.595,00
€5.696,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Blastchiller | 15 Niveaus (en/gn) | Max. 45kg (koelen) / 35kg (vriezen) | 2.08kw (230v) | Wielen (geremd) | 790x943x1975(h)mm | 2.08kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€7.595,00
U bespaart €1.898,75 (25%)
€5.696,25 excl. btw
€6.892,46 incl. btw
Of €2.297,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 232491 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Arktic by HENDI blastchiller is ideaal voor het snel terugkoelen en invriezen gerechten, zodat je de houdbaarheid verlengt en de versheid en kwaliteit voedingsmiddelen behoudt. Met dit model werk je efficiënter in de keuken en kun je grotere hoeveelheden maaltijden en componenten vooraf bereiden zonder dagelijkse herhaling werkzaamheden.
Flexibele ToepassingDe binnenruimte is geschikt voor 15x 1/1 GN bakken of 15x EN 600 x 400 mm trays en beschikt over 15 sets rails met 75 mm tussenruimte. Het apparaat kan terugkoelen tot +3°C (45 kg) en invriezen tot -18°C (35 kg). Daarnaast zijn er aparte functies voor ijs invriezen op -20°C en oppervlakteshockvriezen op -40°C voor maximale veelzijdigheid.
Krachtige KoelingDe blastchiller is uitgerust met geforceerde koeling, handmatige ontdooiing en een digitale thermostaat voor nauwkeurige temperatuurregeling. Het koelmiddel R290 zorgt voor efficiënte en milieuvriendelijkere prestaties. Klimaatklasse 5 garandeert betrouwbare werking omgevingstemperaturen tot 40°C. Een condensopvangbak onder het apparaat zorgt voor praktisch gebruik en onderhoud.
Praktisch OntwerpDe kamer is voorzien LED-binnenverlichting, een deur met verstelbare draairichting en een microschakelaar die het apparaat uitschakelt wanneer de deur openstaat. Een visueel en hoorbaar alarm waarschuwt wanneer de deur open blijft, zodat temperatuurverlies wordt voorkomen. De verstelbare hoogte de roestvaststalen poten zorgt voor stabiele plaatsing op verschillende ondergronden.
Degelijke ConstructieDe blastchiller is uitgevoerd in hoogwaardig RVS voor zowel de behuizing als de binnenruimte, wat zorgt voor duurzaamheid, hygiëne en eenvoudig reinigen. Met een gewicht 173 kg staat het apparaat stabiel en is het geschikt voor intensief professioneel gebruik.
Bestel de Arktic by HENDI Blastchiller | 15 Niveaus (EN/GN) | Max. 45kg (Koelen) / 35kg (Vriezen) | 2.08kW (230V) | Wielen (Geremd) | 790x943x1975(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Flexibele ToepassingDe binnenruimte is geschikt voor 15x 1/1 GN bakken of 15x EN 600 x 400 mm trays en beschikt over 15 sets rails met 75 mm tussenruimte. Het apparaat kan terugkoelen tot +3°C (45 kg) en invriezen tot -18°C (35 kg). Daarnaast zijn er aparte functies voor ijs invriezen op -20°C en oppervlakteshockvriezen op -40°C voor maximale veelzijdigheid.
Krachtige KoelingDe blastchiller is uitgerust met geforceerde koeling, handmatige ontdooiing en een digitale thermostaat voor nauwkeurige temperatuurregeling. Het koelmiddel R290 zorgt voor efficiënte en milieuvriendelijkere prestaties. Klimaatklasse 5 garandeert betrouwbare werking omgevingstemperaturen tot 40°C. Een condensopvangbak onder het apparaat zorgt voor praktisch gebruik en onderhoud.
Praktisch OntwerpDe kamer is voorzien LED-binnenverlichting, een deur met verstelbare draairichting en een microschakelaar die het apparaat uitschakelt wanneer de deur openstaat. Een visueel en hoorbaar alarm waarschuwt wanneer de deur open blijft, zodat temperatuurverlies wordt voorkomen. De verstelbare hoogte de roestvaststalen poten zorgt voor stabiele plaatsing op verschillende ondergronden.
Degelijke ConstructieDe blastchiller is uitgevoerd in hoogwaardig RVS voor zowel de behuizing als de binnenruimte, wat zorgt voor duurzaamheid, hygiëne en eenvoudig reinigen. Met een gewicht 173 kg staat het apparaat stabiel en is het geschikt voor intensief professioneel gebruik.
Specificaties
| Temperatuurbereik | -40°C / -20°C / -18ºC / +3ºC |
|---|---|
| Koeling | Geforceerd |
| Koelcapaciteit | Max. 45 kg |
| Vriescapaciteit | Max. 35 kg |
| Niveaus | 15 |
| Niveauformaat | EN (600 x 400 mm) / 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Koelmiddel | R290 |
| Bediening | Digitaal |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Zelfsluitende deur | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 2,08 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 173 kg |
| Breedte | 790 mm |
| Diepte | 943 mm |
| Hoogte | 1975 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Blastchiller | 15 Niveaus (EN/GN) | Max. 45kg (Koelen) / 35kg (Vriezen) | 2.08kW (230V) | Wielen (Geremd) | 790x943x1975(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 232491 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


