Gastronoble Afvalbak | Kunststof | Zwart | 130l | Open | Wielen | 660x455x795(h)mm
€85,99
€73,09
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastronoble Afvalbak | Kunststof | Zwart | 130l | Open | Wielen | 660x455x795(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€85,99
U bespaart €12,90 (15%)
€73,09 excl. btw
€88,44 incl. btw
Of €29,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastronoble |
| Artikelnummer: | DN597 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De zwarte, kleine polyethyleen afvalbak is een kwalitatief hoogwaardige, gegoten afvalbak, ideaal voor het opbergen en vervoeren lege flessen of andere grote voorwerpen naar afvalpunten. Dankzij het waterdichte ontwerp heb je geen lekkage tijdens het transport, waardoor je schoon en efficiënt kunt werken.
De afvalbak is voorzien vier sterke 50 mm wielen, waardoor hij ook volledig beladen gemakkelijk te verplaatsen is. De wielbevestigingen zijn gegoten in plaats geboord, wat extra sterkte en duurzaamheid biedt. Daarnaast is de afvalbak stapelbaar, zodat je ruimte bespaart wanneer hij niet in gebruik is. Het tijdbesparende ontwerp maakt hem eenvoudig schoon te maken en het maximale laadvermogen bedraagt 60 kg.
Bestel de Gastronoble Afvalbak | Kunststof | Zwart | 130L | Open | Wielen | 660x455x795(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afvalbak is voorzien vier sterke 50 mm wielen, waardoor hij ook volledig beladen gemakkelijk te verplaatsen is. De wielbevestigingen zijn gegoten in plaats geboord, wat extra sterkte en duurzaamheid biedt. Daarnaast is de afvalbak stapelbaar, zodat je ruimte bespaart wanneer hij niet in gebruik is. Het tijdbesparende ontwerp maakt hem eenvoudig schoon te maken en het maximale laadvermogen bedraagt 60 kg.
Specificaties
| Uitvoering | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 130 liter |
| Materiaal | Kunststof (polyethyleen) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Opening / deksel | Open |
| Wielen | Ja |
| Breedte | 660 mm |
| Diepte | 455 mm |
| Hoogte | 795 mm |
Bestel de Gastronoble Afvalbak | Kunststof | Zwart | 130L | Open | Wielen | 660x455x795(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastronoble |
|---|---|
| Artikelnummer | DN597 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
