Hendi Kookwekker | Digitaal | ≤100 Min. | Dubbele Timer | Stopwatchfunctie | 3 Alarmvolumes | 82x88x20(h)mm
€16,69
€14,19
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kookwekker | Digitaal | ≤100 Min. | Dubbele Timer | Stopwatchfunctie | 3 Alarmvolumes | 82x88x20(h)mm
OP VOORRAAD
€16,69
U bespaart €2,50 (15%)
€14,19 excl. btw
€17,17 incl. btw
Of €5,72 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 582046 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze geavanceerde digitale kookwekker HENDI, met dubbele timer, kan per timer onafhankelijk worden ingesteld tot 100 min. met 10 sec. nauwkeurigheid. De tijd kan super snel en intuïtief worden ingevoerd met de 5 knoppen met vaste waarden, waarbij het extra grote scherm voor probleemloze afleesbaarheid zorgt.
Naast de unieke en eenvoudige instelmethode voor de tijd kan ook de alarmering naar wens worden ingesteld, namelijk in 3 modi: Stil (knipperend lampje), Medium (knipperend lampje en geluidsalarm op matig volume) en Luid (knipperend lampje en geluidsalarm op luid volume). Het alarm schakelt altijd na 1 min. automatisch uit en bovendien heeft het apparaat ook een stopwatchfunctie om verstreken tijd op te tellen tot 100 min.
Voor zeer flexibele plaatsing/bevestiging is de kookwekker voorzien een praktische magneetclip, een uitklapbare standaard én een ophangoog, zodat het overal kan worden geplaatst of opgehangen. Samen met de draadloze werking op AAA-batterijen (niet inbegrepen) zorgt dit voor optimaal comfortabel en flexibel gebruik!
Bestel de HENDI Kookwekker | Digitaal | ≤100 min. | Dubbele Timer | Stopwatchfunctie | 3 Alarmvolumes | 82x88x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Naast de unieke en eenvoudige instelmethode voor de tijd kan ook de alarmering naar wens worden ingesteld, namelijk in 3 modi: Stil (knipperend lampje), Medium (knipperend lampje en geluidsalarm op matig volume) en Luid (knipperend lampje en geluidsalarm op luid volume). Het alarm schakelt altijd na 1 min. automatisch uit en bovendien heeft het apparaat ook een stopwatchfunctie om verstreken tijd op te tellen tot 100 min.
Voor zeer flexibele plaatsing/bevestiging is de kookwekker voorzien een praktische magneetclip, een uitklapbare standaard én een ophangoog, zodat het overal kan worden geplaatst of opgehangen. Samen met de draadloze werking op AAA-batterijen (niet inbegrepen) zorgt dit voor optimaal comfortabel en flexibel gebruik!
Specificaties
| Uitvoering | Dubbele timer |
|---|---|
| Timerbereik | < 100 min. |
| Nauwkeurigheid | 10 sec. |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Drukknoppen |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Plaatsing / bevestiging | Magnetisch, standaard, ophangoog |
| Materiaal | Kunststof (ABS) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Voeding | 3x AAA-batterij (excl.) |
| Gewicht | 0,07 kg |
| Breedte | 82 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Hoogte | 20 mm |
Bestel de HENDI Kookwekker | Digitaal | ≤100 min. | Dubbele Timer | Stopwatchfunctie | 3 Alarmvolumes | 82x88x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 582046 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


