Hygiplas Kookwekker | Digitaal | ≤ 100 Min. | 63x15x63(h)mm
€11,79
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hygiplas Kookwekker | Digitaal | ≤ 100 Min. | 63x15x63(h)mm
OP VOORRAAD
€11,79 excl. btw
€14,27 incl. btw
Of €4,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hygiplas |
| Artikelnummer: | DP028 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze kookwekker Hygiplas is perfect voor elke keuken, ook als de ruimte beperkt is. Dankzij de magneet aan de achterzijde kun je hem eenvoudig bevestigen op een werktafel, koelkastdeur of radiator. De clip fungeert tevens als standaard, zodat je de timer ook ergens neer kunt zetten of aan je kleding kunt bevestigen.
De kookwekker heeft een groot, duidelijk afleesbaar digitaal display en een luid alarm 80 dB. Hij is eenvoudig te bedienen met slechts drie knoppen en kan tot maximaal 99 minuten en 59 seconden worden ingesteld. Werkt op 1x AAA-batterij, die wordt meegeleverd, waardoor hij direct klaar is voor gebruik.
Bestel de Hygiplas Kookwekker | Digitaal | ≤ 100 min. | 63x15x63(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De kookwekker heeft een groot, duidelijk afleesbaar digitaal display en een luid alarm 80 dB. Hij is eenvoudig te bedienen met slechts drie knoppen en kan tot maximaal 99 minuten en 59 seconden worden ingesteld. Werkt op 1x AAA-batterij, die wordt meegeleverd, waardoor hij direct klaar is voor gebruik.
Specificaties
| Timerbereik | ≤ 99 min. 59 sec. |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 1 sec. |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Drukknoppen |
| Plaatsing / bevestiging | Magnetisch, standaard |
| Voeding | 1x AAA-batterij (incl.) |
| Gewicht | 0,06 kg |
| Breedte | 63 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoogte | 63 mm |
Bestel de Hygiplas Kookwekker | Digitaal | ≤ 100 min. | 63x15x63(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hygiplas |
|---|---|
| Artikelnummer | DP028 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


