Combisteel Digitale Keukentimer | 4 Timers | Rvs | 230v | 130x170x36(h)mm
€59,00
€44,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Digitale Keukentimer | 4 Timers | Rvs | 230v | 130x170x36(h)mm
OP VOORRAAD
€59,00
U bespaart €14,75 (25%)
€44,25 excl. btw
€53,54 incl. btw
Of €17,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7517.0005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Materiaal | RVS 18/8 |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 2.0 W |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 2 kg |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 36 mm |
Bestel de CombiSteel Digitale Keukentimer | 4 Timers | RVS | 230V | 130x170x36(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7517.0005 |
| EAN / Barcode | 7422242976982 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


