Hendi Kookwekker | Digitaal | ≤ 100 Min. | 65x70x17(h)mm
€11,89
€10,11
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kookwekker | Digitaal | ≤ 100 Min. | 65x70x17(h)mm
OP VOORRAAD
€11,89
U bespaart €1,78 (15%)
€10,11 excl. btw
€12,23 incl. btw
Of €4,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 582022 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische digitale kookwekker HENDI kan worden ingesteld tot maximaal 99 min. 59 sec. en is uitgevoerd in hoge kwaliteit ABS-kunststof met RVS afwerking. De tijd is duidelijk af te lezen in het digitale scherm en bediening is heel eenvoudig met de 3 knoppen.
De kookwekker heeft een standaard en een praktische magneet, zodat deze zowel mee kan worden gedragen tijdens het werken als aan een magnetisch oppervlak kan worden bevestigd of staand kan worden geplaatst voor optimaal gebruiksgemak.
Bovendien wordt de kookwekker geleverd inclusief de benodigde AAA-batterij, zodat je er direct gebruik kunt maken!
Bestel de HENDI Kookwekker | Digitaal | ≤ 100 min. | 65x70x17(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De kookwekker heeft een standaard en een praktische magneet, zodat deze zowel mee kan worden gedragen tijdens het werken als aan een magnetisch oppervlak kan worden bevestigd of staand kan worden geplaatst voor optimaal gebruiksgemak.
Bovendien wordt de kookwekker geleverd inclusief de benodigde AAA-batterij, zodat je er direct gebruik kunt maken!
Specificaties
| Timerbereik | ≤ 99 min. 59 sec. |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 1 sec. |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Drukknoppen |
| Plaatsing / bevestiging | Magnetisch, standaard |
| Materiaal | RVS, kunststof (ABS) |
| Voeding | 1x AAA-batterij (incl.) |
| Gewicht | 0,07 kg |
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoogte | 17 mm |
Bestel de HENDI Kookwekker | Digitaal | ≤ 100 min. | 65x70x17(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 582022 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
