Hendi Aardappelschilmachine | Kitchenline | 70-100kg/u | Lading 5kg | 0.55kw (230v) | 540x622x802(h)mm
€1.395,00
€1.185,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Aardappelschilmachine | Kitchenline | 70-100kg/u | Lading 5kg | 0.55kw (230v) | 540x622x802(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.395,00
U bespaart €209,25 (15%)
€1.185,75 excl. btw
€1.434,76 incl. btw
Of €478,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 229200 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Heb je snel flinke hoeveelheden geschilde aardappelen (of andere knolgroenten) nodig? Dan is deze elektrische aardappelschilmachine uit de KitchenLine HENDI ideaal! De ruime trommel in combinatie met de krachtige motor maakt het mogelijk om binnen korte tijd aanzienlijke ladingen aardappelen te schillen.
Schillen + WassenDe trommel biedt ruimte aan 5 kg aardappelen, welke al binnen 3 minuten volledig geschild zijn. Zo bereik je met dit apparaat een capaciteit tot 100 kg aardappelen per uur. Bovendien heeft het apparaat watertoevoer- en afvoeraansluitingen, zodat de aardappelen tijdens het schillen direct gewassen kunnen worden.
Stevige ConstructieDe schilmachine heeft een hoogwaardige constructie met de behuizing, trommel, schijf en schuurpads in hoge kwaliteit RVS en de schuurschijf is uitgerust met agitatoren in aluminiumlegering. Dit zorgt voor een robuuste, efficiënte en gemakkelijk te reinigenmachine.
Daarnaast heeft het apparaat een deksel stevig transparant polycarbonaat, zodat het schilproces eenvoudig in de gaten kan worden gehouden.
Optimaal GebruiksgemakDe aardappelschilmachine is voorzien overzichtelijk bedieningspaneel met o.a. timer tot 8 min. en noodstopknop voor extra veiligheid. Deze veiligheid wordt verder aangevuld door het deksel met schroefvergrendeling en microschakelaar die ervoor zorgt dat het apparaat direct uitschakelt als het deksel tijdens het schilproces wordt geopend.
Het apparaat heeft een effectieve opvangbak, welke uit 2 containers bestaat waarvan 1 geperforeerd, zodat verstopping de afvoer/riolering wordt voorkomen. de 4 stevige poten het onderstel zijn 2 uitgevoerd met kunststof voeten voor extra stabiliteit en 2 poten zijn voorzien montageplaten voor vloerbevestiging. Ook heeft de schilmachine een bestendigheidsklasse IP23.
Let op, enkele detailafbeeldingen zijn de uitvoering met capaciteit 10 kg per lading (artikelnr. HEN-229217). Dit is de uitvoering met capaciteit 5 kg per lading.
Bestel de HENDI Aardappelschilmachine | KitchenLine | 70-100kg/u | Lading 5kg | 0.55kW (230V) | 540x622x802(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Schillen + WassenDe trommel biedt ruimte aan 5 kg aardappelen, welke al binnen 3 minuten volledig geschild zijn. Zo bereik je met dit apparaat een capaciteit tot 100 kg aardappelen per uur. Bovendien heeft het apparaat watertoevoer- en afvoeraansluitingen, zodat de aardappelen tijdens het schillen direct gewassen kunnen worden.
Stevige ConstructieDe schilmachine heeft een hoogwaardige constructie met de behuizing, trommel, schijf en schuurpads in hoge kwaliteit RVS en de schuurschijf is uitgerust met agitatoren in aluminiumlegering. Dit zorgt voor een robuuste, efficiënte en gemakkelijk te reinigenmachine.
Daarnaast heeft het apparaat een deksel stevig transparant polycarbonaat, zodat het schilproces eenvoudig in de gaten kan worden gehouden.
Optimaal GebruiksgemakDe aardappelschilmachine is voorzien overzichtelijk bedieningspaneel met o.a. timer tot 8 min. en noodstopknop voor extra veiligheid. Deze veiligheid wordt verder aangevuld door het deksel met schroefvergrendeling en microschakelaar die ervoor zorgt dat het apparaat direct uitschakelt als het deksel tijdens het schilproces wordt geopend.
Het apparaat heeft een effectieve opvangbak, welke uit 2 containers bestaat waarvan 1 geperforeerd, zodat verstopping de afvoer/riolering wordt voorkomen. de 4 stevige poten het onderstel zijn 2 uitgevoerd met kunststof voeten voor extra stabiliteit en 2 poten zijn voorzien montageplaten voor vloerbevestiging. Ook heeft de schilmachine een bestendigheidsklasse IP23.
Let op, enkele detailafbeeldingen zijn de uitvoering met capaciteit 10 kg per lading (artikelnr. HEN-229217). Dit is de uitvoering met capaciteit 5 kg per lading.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Invoercapaciteit | 5 kg |
| Productiecapaciteit | 70 - 100 kg/uur |
| Wasfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS (behuizing), polycarbonaat (deksel) |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Vermogen | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 37 kg |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 622 mm |
| Hoogte | 802 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installeur |
Bestel de HENDI Aardappelschilmachine | KitchenLine | 70-100kg/u | Lading 5kg | 0.55kW (230V) | 540x622x802(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 229200 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


