Saro Dry Aging Kast | 480l | Rvs | 0°c/+25°c | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | Touchscreen | 700x810x1662(h)mm
€4.585,00
€3.209,50
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Dry Aging Kast | 480l | Rvs | 0°c/+25°c | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | Touchscreen | 700x810x1662(h)mm | 572x710x1362(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.585,00
U bespaart €1.375,50 (30%)
€3.209,50 excl. btw
€3.883,50 incl. btw
Of €1.294,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 330-3760 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro DA 480 dry aging kast is ontworpen voor professioneel rijpen vlees onder optimale omstandigheden. De behuizing is vervaardigd uit hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking, terwijl de antibacteriële kunststof binnenkant zorgt voor optimale hygiëne. En de afsluitbare deur met dubbel gehard glas biedt goed zicht op het proces en draagt aan temperatuurstabiliteit.
Perfecte RijpingDe kast beschikt over een digitale bediening met touchscreen, temperatuurbereik 0°C/+25°C, instalbare luchtvochtigheid (30% - 90%, zonder wateraansluiting) en diverse andere geavanceerde functies, voor volledige controle over het rijpingsproces. En dankzij de geforceerde koeling met ventilator wordt een constante intern klimaat behouden, voor de perfecte rijpingsomstandigheden.
Optimaal KlimaatVoor extra functionaliteit is de kast uitgerust met zéér zuinige en apart schakelbare LED-verlichting en een afzonderlijk inschakelbaar ultraviolet-systeem voor extra hygiëne. Ook een zoutreservoir en een actief koolstoffilter zijn inbegrepen voor hoogwaardige dry aging en een gecontroleerd microklimaat in de kast.
Hoogwaardige ConstructieDe kast wordt geleverd met drie in hoogte verstelbare roosters en twee vleeshaken. De vaste houder voor de haken heeft een draagvermogen tot 80 kg per haak, waardoor de kast ook zeer geschikt is voor grotere stukken vlees. Kortom de Saro DA 480 is ideaal voor ambachtelijke vleesrijping en dry aging op topniveau!
Bestel de Saro Dry Aging Kast | 480L | RVS | 0°C/+25°C | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | Touchscreen | 700x810x1662(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Perfecte RijpingDe kast beschikt over een digitale bediening met touchscreen, temperatuurbereik 0°C/+25°C, instalbare luchtvochtigheid (30% - 90%, zonder wateraansluiting) en diverse andere geavanceerde functies, voor volledige controle over het rijpingsproces. En dankzij de geforceerde koeling met ventilator wordt een constante intern klimaat behouden, voor de perfecte rijpingsomstandigheden.
Optimaal KlimaatVoor extra functionaliteit is de kast uitgerust met zéér zuinige en apart schakelbare LED-verlichting en een afzonderlijk inschakelbaar ultraviolet-systeem voor extra hygiëne. Ook een zoutreservoir en een actief koolstoffilter zijn inbegrepen voor hoogwaardige dry aging en een gecontroleerd microklimaat in de kast.
Hoogwaardige ConstructieDe kast wordt geleverd met drie in hoogte verstelbare roosters en twee vleeshaken. De vaste houder voor de haken heeft een draagvermogen tot 80 kg per haak, waardoor de kast ook zeer geschikt is voor grotere stukken vlees. Kortom de Saro DA 480 is ideaal voor ambachtelijke vleesrijping en dry aging op topniveau!
Specificaties
| Type | Saro DA 480 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 480 liter |
| Binnenafmetingen | B 572 x D 710 x H 1362 mm |
| Materiaal | RVS (extern/intern), antibacterieel kunststof (intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +25°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Vochtigheidsregeling | 30 - 90% |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 571 x 451 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | 2 vleeshaken |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,14 kW |
| Voeding | 230 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 122 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 810 mm |
| Hoogte | 1662 mm |
Bestel de Saro Dry Aging Kast | 480L | RVS | 0°C/+25°C | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | Touchscreen | 700x810x1662(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 330-3760 |
| EAN / Barcode | 4017337071067 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



