Saro Dry Aging Kast | 396l | Zwart | +1°c/+25°c | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | 595x710x1720(h)mm
€3.100,00
€2.170,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Dry Aging Kast | 396l | Zwart | +1°c/+25°c | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | 595x710x1720(h)mm | 480x540x1355(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.100,00
U bespaart €930,00 (30%)
€2.170,00 excl. btw
€2.625,70 incl. btw
Of €875,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 446-2013 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro DA 388 GWS is ontworpen voor professioneel dry aging vlees onder gecontroleerde omstandigheden. De robuuste stalen behuizing met matzwarte poedercoating zorgt voor een stijlvolle en duurzame uitstraling, terwijl de ABS-binnenkant optimale hygiëne en eenvoudig onderhoud garandeert. En de afsluitbare, dubbelwandige glazen deur biedt goed zicht op het rijpingsproces en draagt aan de temperatuurbeheersing.
Volledige ControleDe kast beschikt over een nauwkeurige digitale temperatuurregeling met LCD-display en een temperatuurbereik +1°C tot +25°C (± 2°C), geschikt voor diverse rijpingsmethodes. De luchtvochtigheid is instelbaar tussen 60% en 85% (± 10%) en wordt ondersteund door een handmatig vulbare watertank (2,5 - 3 liter) bovenin de lade, zodat geen wateraansluiting nodig is.
Hygiënisch & EnergiezuinigVoor een stabiel en schoon microklimaat is de kast uitgerust met een ultraviolet-systeem en zuinige apart schakelbare LED-verlichting. Het koelproces verloopt efficiënt dankzij de geforceerde koeling, welke gebruik maakt het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en geclassificeerd is onder energielabel B, een bijzonder zuinige categorie voor professionele apparaten.
Flexibele IndelingDe dry aging kast wordt standaard geleverd met drie in hoogte verstelbare roosters (draagvermogen ca. 20 kg per rooster) en drie vleeshaken, waardoor het apparaat geschikt is voor zowel kleinere als middelgrote vleesstukken. Dit maakt de Saro DA 388 GWS ideaal voor ambachtelijke vleesrijping in bijvoorbeeld slagerijen, restaurants of culinaire keukens die topkwaliteit nastreven!
Bestel de Saro Dry Aging Kast | 396L | Zwart | +1°C/+25°C | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | 595x710x1720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Volledige ControleDe kast beschikt over een nauwkeurige digitale temperatuurregeling met LCD-display en een temperatuurbereik +1°C tot +25°C (± 2°C), geschikt voor diverse rijpingsmethodes. De luchtvochtigheid is instelbaar tussen 60% en 85% (± 10%) en wordt ondersteund door een handmatig vulbare watertank (2,5 - 3 liter) bovenin de lade, zodat geen wateraansluiting nodig is.
Hygiënisch & EnergiezuinigVoor een stabiel en schoon microklimaat is de kast uitgerust met een ultraviolet-systeem en zuinige apart schakelbare LED-verlichting. Het koelproces verloopt efficiënt dankzij de geforceerde koeling, welke gebruik maakt het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en geclassificeerd is onder energielabel B, een bijzonder zuinige categorie voor professionele apparaten.
Flexibele IndelingDe dry aging kast wordt standaard geleverd met drie in hoogte verstelbare roosters (draagvermogen ca. 20 kg per rooster) en drie vleeshaken, waardoor het apparaat geschikt is voor zowel kleinere als middelgrote vleesstukken. Dit maakt de Saro DA 388 GWS ideaal voor ambachtelijke vleesrijping in bijvoorbeeld slagerijen, restaurants of culinaire keukens die topkwaliteit nastreven!
Specificaties
| Type | Saro DA 388 GWS |
|---|---|
| Bruto inhoud | 396 liter |
| Binnenafmetingen | B 480 x D 540 x H 1355 mm |
| Materiaal | Staal (extern), ABS-kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +1°C / +25°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Vochtigheidsregeling | 60% - 85% (± 10%) |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | 3 vleeshaken |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,7 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 621 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 12 |
| Aansluitwaarde | 0,17 kW |
| Voeding | 230 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 83 kg |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 710 mm |
| Hoogte | 1720 mm |
Bestel de Saro Dry Aging Kast | 396L | Zwart | +1°C/+25°C | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | 595x710x1720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 446-2013 |
| EAN / Barcode | 4017337065448 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



