Combisteel Dry Aging Kast | 458l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | Deuralarm | 900x515x1820(h)mm
€3.950,00
€2.962,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Dry Aging Kast | 458l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | Deuralarm | 900x515x1820(h)mm | 810x355x1315(h)mm
GRATIS VERZENDING
€3.950,00
U bespaart €987,50 (25%)
€2.962,50 excl. btw
€3.584,63 incl. btw
Of €1.194,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.1960 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De CombiSteel dry aging kasten bieden de optimale temperatuur en luchtvochtigheid voor het dry aging proces, wat resulteert in uitzonderlijk mals en smakelijk vlees. En de kasten zijn verkrijgbaar in diverse formaten, zodat voor elke situatie een geschikt model (of combinatie daarvan) beschikbaar is.
Krachtige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor optimale luchtverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik 0°C/+10°C, eenvoudige digitale touchbediening en gedetailleerd display. De geavanceerde technologie zorgt voor een optimaal proces door een constant klimaat te creëren, terwijl de instelbare luchtvochtigheid (60-85%) de ideale rijpingsomstandigheden ondersteunt.
Het apparaat biedt diverse programmerings- en alarmeringsfuncties, voor optimale controle waarbij het proces volledig naar wens kan worden ingesteld en in de gaten kan worden gehouden. De dry aging kast heeft verder automatische ontdooiing, maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Hoogwaard OntwerpHet apparaat is uitgevoerd in robuuste RVS behuizing met luxe zwarte afwerking en interieur in glanzed RVS, wat samen met de interne verlichting en het grote glasoppervlak in de deuren zowel voor aantrekkelijke presentatie als optimaal zicht op het proces zorgt.
Daarnaast wordt de dry aging kast geleverd met 3 verstelbare roosters per deur en een robuust hangsysteem met draagkracht tot maar liefst 115 kg en 3 bijgesloten vleeshaken, zodat de binnenruimte optimaal kan worden benut en naar wens kan worden ingedeeld. En de deuren hebben grote handgrepen en zijn voorzien een slot per deur, voor veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de CombiSteel Dry Aging Kast | 458L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | Deuralarm | 900x515x1820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor optimale luchtverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik 0°C/+10°C, eenvoudige digitale touchbediening en gedetailleerd display. De geavanceerde technologie zorgt voor een optimaal proces door een constant klimaat te creëren, terwijl de instelbare luchtvochtigheid (60-85%) de ideale rijpingsomstandigheden ondersteunt.
Het apparaat biedt diverse programmerings- en alarmeringsfuncties, voor optimale controle waarbij het proces volledig naar wens kan worden ingesteld en in de gaten kan worden gehouden. De dry aging kast heeft verder automatische ontdooiing, maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Hoogwaard OntwerpHet apparaat is uitgevoerd in robuuste RVS behuizing met luxe zwarte afwerking en interieur in glanzed RVS, wat samen met de interne verlichting en het grote glasoppervlak in de deuren zowel voor aantrekkelijke presentatie als optimaal zicht op het proces zorgt.
Daarnaast wordt de dry aging kast geleverd met 3 verstelbare roosters per deur en een robuust hangsysteem met draagkracht tot maar liefst 115 kg en 3 bijgesloten vleeshaken, zodat de binnenruimte optimaal kan worden benut en naar wens kan worden ingedeeld. En de deuren hebben grote handgrepen en zijn voorzien een slot per deur, voor veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Bruto inhoud | 458 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 810 x D 355 x H 1315 mm |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Kleur / afwerking | Zwart (behuizing), glanzend (interieur) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (95 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Vochtigheidsregeling | Ja |
| Bediening | Touch |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 + hangsysteem |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | 3 vleeshaken |
| Geluidsniveau | < 45 dB(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,23 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1179 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 115 kg |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 515 mm |
| Hoogte | 1820 mm |
Bestel de CombiSteel Dry Aging Kast | 458L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | Deuralarm | 900x515x1820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.1960 |
| EAN / Barcode | 6153303078031 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






