Diamond Rijskast | 8 Niveaus (en/gn) | 30°c/60°c | 2kw (230v) | 745x610x940(h)mm
€1.588,00
€1.191,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Rijskast | 8 Niveaus (en/gn) | 30°c/60°c | 2kw (230v) | 745x610x940(h)mm | 2kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.588,00
U bespaart €397,00 (25%)
€1.191,00 excl. btw
€1.441,11 incl. btw
Of €480,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | AMHF/346-2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (6 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele rijskast Diamond is uitgevoerd in hoogwaardig RVS. Verwarming vindt plaats met gepantserde elementen en het temperatuurbereik 30°C/60°C kan eenvoudig worden ingesteld het digitale bedieningspaneel met helder LED-display.
Het geleiderframe, met verstelbare geleiders, is uitneembaar, wat samen met de gladde oppervlakken helpt om het schoonmaken makkelijker te maken. De deuren zijn voorzien dik gehard glas en hebben ergonomische ingewerkte RVS handgrepen over de volledige hoogte, voor veilig en comfortabel gebruik.
Deze uitvoering heeft 2 deuren en 8 niveaus waar zowel 1/1 GN (530 x 325 mm) als euronorm-/bakerynorm-formaat (600 x 400 mm) in past.
Bovendien is de rijskast voorzien verstelbare RVS poten, voor stabielere plaatsing, en wordt het apparaat stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de Diamond Rijskast | 8 Niveaus (EN/GN) | 30°C/60°C | 2kW (230V) | 745x610x940(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het geleiderframe, met verstelbare geleiders, is uitneembaar, wat samen met de gladde oppervlakken helpt om het schoonmaken makkelijker te maken. De deuren zijn voorzien dik gehard glas en hebben ergonomische ingewerkte RVS handgrepen over de volledige hoogte, voor veilig en comfortabel gebruik.
Deze uitvoering heeft 2 deuren en 8 niveaus waar zowel 1/1 GN (530 x 325 mm) als euronorm-/bakerynorm-formaat (600 x 400 mm) in past.
Bovendien is de rijskast voorzien verstelbare RVS poten, voor stabielere plaatsing, en wordt het apparaat stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Temperatuurbereik | 30°C / 60°C |
|---|---|
| Aantal niveaus | 8 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Tussenruimte | 74 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 86 kg |
| Breedte | 745 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 940 mm |
Bestel de Diamond Rijskast | 8 Niveaus (EN/GN) | 30°C/60°C | 2kW (230V) | 745x610x940(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | AMHF/346-2 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




