Diamond Rijskast | 2 Deuren | 2x 6 Niveaus (en600x400 of 1/1 Gn) | 2kw | 995x795x734(h)mm
€2.160,00
€1.620,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Rijskast | 2 Deuren | 2x 6 Niveaus (en600x400 of 1/1 Gn) | 2kw | 995x795x734(h)mm | 230kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.160,00
U bespaart €540,00 (25%)
€1.620,00 excl. btw
€1.960,20 incl. btw
Of €653,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | AROMA/3EW_DVA12 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Rijskast | 2 Deuren | 2x 6 Niveaus (en600x400 of 1/1 Gn) | 2kw | 995x795x734(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Rijskasten. Voorzien van een vermogen van 2 kW, 230V aansluiting, GN 1/1 compatibiliteit. Extra voordelen: instelbare thermostaat. wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Structuur met geleiders voor schalen (2x6 niveaus) inclusief, dubbele rij (600x400 EN of 530x325 GN1/1)- 2 glazen deuren- Structuur geleiders schalen (75 mm) verwijderbaar.- Deur gehard glas (6 mm) met RVS handgreep.- Verwarming door gepantserde weerstanden.- Verstelbare geleiders.- Kuip interne GN (op de bodem) om water in te laten en de kast te bevochtigen.- Aan / uit schakelaar.- Mechanische Thermostaat (30 ° tot 60 ° C) met indicatielampje.- Uitvoering in roestvrij staal, - Roestvrij stalen poten, regelbaar. - Toestel vervaardigd volgens de vigerende normen (CE).Afmeting 995x795x734(h)mm
Aansluitwaarde 2 kW
Gewicht 95 kg
Elektrische aansluiting 230V
Frequentie 50Hz
Temperatuurbereik +30°C/+60°C
Specificaties
| Breedte | 995mm |
|---|---|
| Diepte | 795mm |
| Hoogte | 734mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 2 |
| Temperatuurbereik | +30°_+60° |
| Gewicht | 95Kg |
| Volume | 0.82 |
Bestel de Diamond Rijskast | 2 Deuren | 2x 6 Niveaus (EN600x400 of 1/1 GN) | 2kW | 995x795x734(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | AROMA/3EW_DVA12 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




