Bartscher Combisteamer | Silversteam | Elektrisch | 6 Niveaus (1/1 Gn) | 50°c/300°c | 6.9kw (400v) | Touchscreen | 525x880x800(h)mm
€6.598,00
€4.948,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Combisteamer | Silversteam | Elektrisch | 6 Niveaus (1/1 Gn) | 50°c/300°c | 6.9kw (400v) | Touchscreen | 525x880x800(h)mm | 6.9kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€6.598,00
U bespaart €1.649,50 (25%)
€4.948,50 excl. btw
€5.987,69 incl. btw
Of €1.995,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 117262 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Silversteam-K 6110D is bijzonder compact en vindt zo zelfs in de kleinste keuken zijn plaats. intuïtieve bediening met rack-control-functie en goede luchtcirculatie kan voedsel met behulp accessoires in 1/1 GN-formaat stomen, garen of bakken.
Bestel de Bartscher Combisteamer | SILVERSTEAM | Elektrisch | 6 Niveaus (1/1 GN) | 50°C/300°C | 6.9kW (400V) | Touchscreen | 525x880x800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Bartscher SILVERSTEAM |
|---|---|
| Type | K 6110D |
| Uitvoering | Elektrisch |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Aantal niveaus | 6 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Tussenruimte | 60 mm |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Ja |
| Timer | ≤ 599 min |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Zelfreiniging | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Onderstel | Optie |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Connectiviteit | USB |
| Vermogen | 6,9 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 73,6 kg |
| Breedte | 525 mm |
| Diepte | 880 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de Bartscher Combisteamer | SILVERSTEAM | Elektrisch | 6 Niveaus (1/1 GN) | 50°C/300°C | 6.9kW (400V) | Touchscreen | 525x880x800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 117262 |
| EAN / Barcode | 4015613809694 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












