Diamond Gecombineerde Pastorisator + Ijsturbine | Watercondensor | Vv/ts | 60l/u | 6.7kw | 230v | 510x700x1150(h)mm
€40.630,00
€30.472,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Gecombineerde Pastorisator + Ijsturbine | Watercondensor | Vv/ts | 60l/u | 6.7kw | 230v | 510x700x1150(h)mm | 6.7kW
GRATIS VERZENDING
€40.630,00
U bespaart €10.157,50 (25%)
€30.472,50 excl. btw
€36.871,73 incl. btw
Of €12.290,58 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | PCT/20-60WT-230/3- |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Gecombineerde Pastorisator + Ijsturbine | Watercondensor | Vv/ts | 60l/u | 6.7kw | 230v | 510x700x1150(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie IJsmachines. Voorzien van een vermogen van 6.7 kW, 400V aansluiting. Extra voordelen: LED-verlichting. Het gewicht bedraagt 310,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Multifunctionele turbine voor het mengen, verwarmen, pastoriseren,afkoelen en binden alle soorten crèmes, sauzen en mixen.- Duurtijden en temperaturen regelbaar.- Manuele cyclus of volledig automatisch.- Pastorisatie en binding gebeuren in één enkele cylinder om allemanipulaties en overhevelingen te vermijden.- Mix per cyclus: 3/6 liters. - Duur de cyclus: 8/40 min.- Productie per uur: 10/35 liters.- Spanning: 230/3 50Hz
Specificaties
| Breedte | 510mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 1150mm |
| Voltage | 400V |
| kW | 6.7 |
| Gewicht | 310Kg |
| Volume | 1 |
Bestel de Diamond Gecombineerde Pastorisator + Ijsturbine | Watercondensor | VV/TS | 60L/u | 6.7kW | 230V | 510x700x1150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | PCT/20-60WT-230/3- |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Schilferijsmachine 90kg/24h
-25% KORTING
Bartscher
Ijsmachine 1500
-25% KORTING
Combisteel




