Diamond Band-uitroller | Tafelmodel | 500x700mm | Wals ø60mm | 0.55kw | 1520x920x700(h)mm
€5.303,00
€3.977,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Band-uitroller | Tafelmodel | 500x700mm | Wals ø60mm | 0.55kw | 1520x920x700(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.303,00
U bespaart €1.325,75 (25%)
€3.977,25 excl. btw
€4.812,47 incl. btw
Of €1.604,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | LB50-75/SS |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Band-uitroller | Tafelmodel | 500x700mm | Wals ø60mm | 0.55kw | 1520x920x700(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Deegrollers & Pizzarollers. Voorzien van een vermogen van 0.55 kW. Het gewicht bedraagt 150,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Mechanische bedieningselementen, joystick manipuleerbare transportband.- Tafeluitvoering (zeer compact), 4 verstelbare cilinders. - Handmatige bediening - Variabel toerental (10 tot 60 omwentelingen per minuut), met omvormer. - Zijtafels 700x500 mm (opklapbaar). - Cilinderlengte 500 mm - Rolopening 0 - 36 mm, walsdiameter 60 mm - Rijsnelheid 35 meter/minuut - Gesloten buitenafmetingen 380x920xh850. - Standaard: 2 deegrollen. - Strips gemaakt specifieke materialen voor gebruik in de voedingsmiddelenindustrie. - Nauwkeurige regeling de dikte de deegplaat, constante productie. - Schrapers en steunen gemaakt met specifieke materialen (POM-C) voor gebruik in de voedingsmiddelenindustrie. - Eenvoudige demontage en hermontage de schrapers, zonder gereedschap. - Verchroomde en geslepen stalen cilinders. - Oogstbak onder de cilinders. - Riem met dubbele rijrichting (rechts & links). - Frame in gelakt staal (epoxy). - Laagspanningsregelaars 24V. - Noodstopknop type "punch". - Roosters voor rolbescherming, gemaakt roestvrij staal. - Tractiesysteem, zelfsmerend. - Superieure bak voor de bloem. - Mogelijkheid om de tafels te verhogen, zodat er minder ruimte nodig is voor opslag. - Het apparaat is gebouwd in overeenstemming met de huidige CE-normen. ADVANTAGE : - Eenvoudig te gebruiken, snel schoon te maken, dit zijn enkele de voordelen onze Diamond band-uitroller. Door hun robuuste constructie en prestaties zijn ze ideaal voor kleine en middelgrote producties. Ze kunnen worden gebruikt om alle soorten deegwaren (bladerdeeg, versnipperd deeg, zacht deeg, broodjes, enz. Bijzettafels die gemakkelijk kunnen worden opgetild of gedemonteerd, verplaatst en opgeslagen. Verkrijgbaar met snelheidsvariator (standaard met omvormer, voor fijnere verwerking)..... of met één enkele snelheid (standaard).Specificaties
| Breedte | 1520mm |
|---|---|
| Diepte | 920mm |
| Hoogte | 700mm |
| Voltage | 400 |
| Kw/h | 0.55 |
| Gewicht | 150Kg |
| Volume | 1.01 |
Bestel de Diamond Band-uitroller | Tafelmodel | 500x700mm | Wals Ø60mm | 0.55kW | 1520x920x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | LB50-75/SS |
| EAN / Barcode | 5407011597218 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




