Diamond Volle Ijsblokjesmachine | 300kg/u Zonder Reserve | Lucht | 1250x580x848(h)mm
€7.138,00
€5.353,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Volle Ijsblokjesmachine | 300kg/u Zonder Reserve | Lucht | 1250x580x848(h)mm | 230kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€7.138,00
U bespaart €1.784,50 (25%)
€5.353,50 excl. btw
€6.477,74 incl. btw
Of €2.159,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BSL-300VS |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Volle Ijsblokjesmachine | 300kg/u Zonder Reserve | Lucht | 1250x580x848(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 58,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Productie 300 kg per 24/u te combineren met een opslageenheid. - Ijsblokje 18 g- Luchtgekoelde condensor- Spraysysteem met sproeier in messing, (ontworpen om kalkbevestiging te voorkomen).- Getropicaliseerde hermetische unit omgevingstemperatuur +43 °C- Koelmiddel R404A d.m.v. capillair.- Uitvoering in ABS, regelbare poten.- Apparaat vervaardigd volgens de geldende CE-normenADVANTAGE:Sproeiers in messing, ontworpen om kalkbevestiging te voorkomen. Wateraansluiting gedurende de cyclus in gesloten circuit. IJsblokjes in kubusvorm, compact en kristalachtig. De vormgeving beantwoord aan alle eisen binnen de sector.Specificaties
| Breedte | 1250mm |
|---|---|
| Diepte | 580mm |
| Hoogte | 848mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 2.6 |
| Gewicht | 178Kg |
| Volume | 0.9 |
Bestel de Diamond Volle IJsblokjesmachine | 300kg/u Zonder Reserve | Lucht | 1250x580x848(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BSL-300VS |
| EAN / Barcode | 5407011597768 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






