Hoshizaki Ijsblokjesmachine | Im-serie (ultracube) | Volle Blokjes (23g) | 209kg/24u | Zonder Bunker | Watergekoeld | Stapelbaar | 1084x700x500(h)mm
€7.745,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hoshizaki Ijsblokjesmachine | Im-serie (ultracube) | Volle Blokjes (23g) | 209kg/24u | Zonder Bunker | Watergekoeld | Stapelbaar | 1084x700x500(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€7.745,00 excl. btw
€9.371,45 incl. btw
Of €3.123,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hoshizaki |
| Artikelnummer: | IM-240DNE-HC-C |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Hoshizaki staat bekend om hoogwaardige apparatuur met een strak design en zeer laag energieverbruik. Dit Japanse merk met meer dan 70 jaar ervaring in de horeca-, grootkeuken- en foodservicebranche blijft met constante innovatie streven naar hoogwaardige, duurzame en tegelijk bijzonder zuinige apparatuur met de hoogste standaard voor professioneel gebruik. Dat zorgt niet alleen voor een lange levensduur met beperkt onderhoud, maar ook een flinke bezuiniging op de energierekening.
IM UltraCUBE SERIESDe betrouwbare modellen uit deze serie Hoshizaki bieden optimale hygiëne met de unieke UV-C ontsmettingsfunctie die zowel het water als de lucht in de machine ontsmet. Dit wordt versterkt met geautomatiseerde reiniging en waarschuwingsmeldingen wanneer het watercircuit of de condensor gereinigd moet worden. Doordat het apparaat geproduceerd is uit zeer hoogwaardig RVS is hij zowel duurzaam als eenvoudig schoon te maken.
De ijsblokjesmachine is voorzien digitale bediening waarmee je onder andere de machine kunt resetten en de reinigingscyclus activeert. De magnetische waterpomp injecteert water met een speciale waterstraal in elk de gesloten blokjescellen, waardoor water niet kan uitzetten. Dit maakt Hoshizaki ijsblokjes uitzonderlijk hard. De automatische reiniging voorkomt onzuiverheden, zoals mineralen, waardoor je elke keer weer het zuiverst mogelijke ijs.
Watergekoeld & MilieuvriendelijkHet apparaat beschikt over betrouwbare waterkoeling en een gesloten watercircuit, welke beschermt tegen elke soort verontreiniging tijdens het gehele productieproces. Zo is deze machine eenvoudig te gebruiken, reinigen en onderhouden. Bovendien maakt hij gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Stapelbaar & Geschikte OpslagbunkersDeze ijsblokjesmachine is modulair/stapelbaar, dit is de uitbreidende unit voor de boven/eerste unit (HOS-IM-240DWPE-U). Met deze unit vergroot je de productiecapaciteit met 209 kg, en je kunt er maximaal twee toevoegen aan de eerste unit.
Deze ijsblokjesmachine produceert per dag tot 209 kg ijsblokjes de hoogste kwaliteit. Deze ijsblokjesmachine dient op een losse bunker te worden gezet. Refereer naar onderstaande lijst voor passende opslagbunkers en indien nodig, een bijbehorende top kit:
Opslagbunker HOS-B-340SA (HOS-TK-IMD2 top kit, HOS-TK-48 schuimstrip optioneel)
Bestel de Hoshizaki IJsblokjesmachine | IM-SERIE (UltraCUBE) | Volle Blokjes (23g) | 209kg/24u | Zonder Bunker | Watergekoeld | Stapelbaar | 1084x700x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
IM UltraCUBE SERIESDe betrouwbare modellen uit deze serie Hoshizaki bieden optimale hygiëne met de unieke UV-C ontsmettingsfunctie die zowel het water als de lucht in de machine ontsmet. Dit wordt versterkt met geautomatiseerde reiniging en waarschuwingsmeldingen wanneer het watercircuit of de condensor gereinigd moet worden. Doordat het apparaat geproduceerd is uit zeer hoogwaardig RVS is hij zowel duurzaam als eenvoudig schoon te maken.
De ijsblokjesmachine is voorzien digitale bediening waarmee je onder andere de machine kunt resetten en de reinigingscyclus activeert. De magnetische waterpomp injecteert water met een speciale waterstraal in elk de gesloten blokjescellen, waardoor water niet kan uitzetten. Dit maakt Hoshizaki ijsblokjes uitzonderlijk hard. De automatische reiniging voorkomt onzuiverheden, zoals mineralen, waardoor je elke keer weer het zuiverst mogelijke ijs.
Watergekoeld & MilieuvriendelijkHet apparaat beschikt over betrouwbare waterkoeling en een gesloten watercircuit, welke beschermt tegen elke soort verontreiniging tijdens het gehele productieproces. Zo is deze machine eenvoudig te gebruiken, reinigen en onderhouden. Bovendien maakt hij gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Stapelbaar & Geschikte OpslagbunkersDeze ijsblokjesmachine is modulair/stapelbaar, dit is de uitbreidende unit voor de boven/eerste unit (HOS-IM-240DWPE-U). Met deze unit vergroot je de productiecapaciteit met 209 kg, en je kunt er maximaal twee toevoegen aan de eerste unit.
Deze ijsblokjesmachine produceert per dag tot 209 kg ijsblokjes de hoogste kwaliteit. Deze ijsblokjesmachine dient op een losse bunker te worden gezet. Refereer naar onderstaande lijst voor passende opslagbunkers en indien nodig, een bijbehorende top kit:
Opslagbunker HOS-B-340SA (HOS-TK-IMD2 top kit, HOS-TK-48 schuimstrip optioneel)
Specificaties
| Serie | Hoshizaki IM-SERIE (UltraCUBE) |
|---|---|
| Type | IM-240XWPE-U |
| Type ijsblokjes | Volle blokjes (klassiek) |
| Formaat ijsblokjes | B 28 x D 28 x H 32 mm / 23 g |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 209 kg |
| Opslagbunker | Optie |
| Koeling | Watergekoeld |
| Koelmiddel | R290 (147g) |
| Afvoerpomp | Nee |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C |
| Watertemperatuur (toevoer) | 5°C / 35°C |
| Waterdruk (toevoer) | 0,7 - 8 bar |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS AISI-430 (behuizing) |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Bijgesloten | IJsblokjesschep |
| Aansluitwaarde | 0,76 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 78 kg |
| Breedte | 1084 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de Hoshizaki IJsblokjesmachine | IM-SERIE (UltraCUBE) | Volle Blokjes (23g) | 209kg/24u | Zonder Bunker | Watergekoeld | Stapelbaar | 1084x700x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hoshizaki |
|---|---|
| Artikelnummer | IM-240DNE-HC-C |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


