Vogue Wokpan | Aluminium (antiaanbaklaag) | Platte Bodem | ø300x93(h)mm
€47,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Wokpan | Aluminium (antiaanbaklaag) | Platte Bodem | ø300x93(h)mm
OP VOORRAAD
€47,89 excl. btw
€57,95 incl. btw
Of €19,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | CE165 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Kook heerlijke roerbakgerechten en gebakken rijst met deze wok met platte bodem Vogue. Gemaakt aluminium, geleidt de wok warmte voor een optimale temperatuur door de pan - geweldig voor het gelijkmatig koken voedsel.
De anti-aanbaklaag betekent dat je op hoge temperatuur kunt koken zonder dat ingrediënten aan de pan vastplakken. Dit behoudt de kwaliteit de pan zelfs lang na gebruik.
Met een lange steel kun je voedsel omgooien zonder dat er olie op je spat - dit voorkomt toevallige brandwonden en zorgt voor veiligheid het personeel.
Bestel de Vogue Wokpan | Aluminium (Antiaanbaklaag) | Platte Bodem | Ø300x93(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De anti-aanbaklaag betekent dat je op hoge temperatuur kunt koken zonder dat ingrediënten aan de pan vastplakken. Dit behoudt de kwaliteit de pan zelfs lang na gebruik.
Met een lange steel kun je voedsel omgooien zonder dat er olie op je spat - dit voorkomt toevallige brandwonden en zorgt voor veiligheid het personeel.
Specificaties
| Soort pan | Wokpan |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Bodemvorm | Plat |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Diameter | 300 mm |
| Hoogte | 93 mm |
Bestel de Vogue Wokpan | Aluminium (Antiaanbaklaag) | Platte Bodem | Ø300x93(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | CE165 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Wokpan W510f
-15% KORTING
Emga
Wok ø36cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø24cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø35cm
-15% KORTING
Emga


