Arktic by Hendi Wijnkoelkast | 542l (224x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +5°c/+22°c | Statisch + Ventilator | 685x700x1833(h)mm
€2.050,00
€1.537,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Wijnkoelkast | 542l (224x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +5°c/+22°c | Statisch + Ventilator | 685x700x1833(h)mm | 531x609x1689(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.050,00
U bespaart €512,50 (25%)
€1.537,50 excl. btw
€1.860,38 incl. btw
Of €620,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 237144 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze wijnkoelkast Arktic by HENDI combineert een strak design met een ruime opslagcapaciteit voor diverse soorten wijnen in professionele omgevingen. De wijnkoeling biedt plaats aan maximaal 224 standaardformaat wijnflessen, overzichtelijk gepositioneerd op zwarte stalen draadrekken. De frameloze glazen deur en zwart gepoedercoate behuizing geven je presentatie een moderne en luxe uitstraling.
Optimale OmstandighedenMet één koelzone en een instelbaar temperatuurbereik 5°C/22°C creëer je eenvoudig de juiste omstandigheden voor verschillende soorten wijn. Het statische koelsysteem, ondersteund door een ventilator, zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling in de gehele kast. Hierdoor blijven aroma en kwaliteit je wijnen optimaal behouden, ook langdurige opslag. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 32°C.
Bediening & GebruiksgemakDe wijnkoelkast beschikt over touchbediening met helder display voor duidelijke temperatuurweergave, waardoor de temperatuur nauwkeurig ingesteld en gecontroleerd kan worden. De touchknoppen maken het gebruik intuïtief, terwijl de automatische ontdooifunctie zorgt voor minimale onderhoudsbehoefte. En LED-interieurverlichting draagt aan een heldere presentatie zonder de temperatuur te beïnvloeden.
Praktische ConstructieDe robuuste constructie met een gehard glazen deur en extra lange handgreep in geborsteld RVS is ontworpen voor functioneel gebruik. Het geïntegreerde deurslot biedt daarbij extra veiligheid voor je wijnvoorraad en dankzij de verstelbare antislipvoeten staat de wijnkoelkast stabiel op elke ondergrond, voor flexibele toepassing in diverse professionele omgevingen.
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Bestel de Arktic by HENDI Wijnkoelkast | 542L (224x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +5°C/+22°C | Statisch + Ventilator | 685x700x1833(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale OmstandighedenMet één koelzone en een instelbaar temperatuurbereik 5°C/22°C creëer je eenvoudig de juiste omstandigheden voor verschillende soorten wijn. Het statische koelsysteem, ondersteund door een ventilator, zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling in de gehele kast. Hierdoor blijven aroma en kwaliteit je wijnen optimaal behouden, ook langdurige opslag. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 32°C.
Bediening & GebruiksgemakDe wijnkoelkast beschikt over touchbediening met helder display voor duidelijke temperatuurweergave, waardoor de temperatuur nauwkeurig ingesteld en gecontroleerd kan worden. De touchknoppen maken het gebruik intuïtief, terwijl de automatische ontdooifunctie zorgt voor minimale onderhoudsbehoefte. En LED-interieurverlichting draagt aan een heldere presentatie zonder de temperatuur te beïnvloeden.
Praktische ConstructieDe robuuste constructie met een gehard glazen deur en extra lange handgreep in geborsteld RVS is ontworpen voor functioneel gebruik. Het geïntegreerde deurslot biedt daarbij extra veiligheid voor je wijnvoorraad en dankzij de verstelbare antislipvoeten staat de wijnkoelkast stabiel op elke ondergrond, voor flexibele toepassing in diverse professionele omgevingen.
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Specificaties
| Uitvoering | 1 zone |
|---|---|
| Bruto inhoud | 542 liter |
| Binnenafmetingen | B 531 x D 609 x H 1689 mm |
| Capaciteit | 224x 75cl (standaardfles) |
| Materiaal | Staal, kunststof (PVC), RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +5°C / +22°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a (69 g) |
| Klimaatklasse | SN |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | Cyclopentaan |
| Bediening | Touch |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 16 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 50 dB(A) |
| Energielabel | G |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,54 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 196 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,11 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 120 kg |
| Breedte | 685 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 1833 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Wijnkoelkast | 542L (224x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +5°C/+22°C | Statisch + Ventilator | 685x700x1833(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 237144 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


