Diverso by Diamond Wijnkoelkast | 460l (150x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +5°c/+14°c | Geforceerd | Wielen | 900x558x1800(h)mm
€1.812,00
€1.359,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Wijnkoelkast | 460l (150x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +5°c/+14°c | Geforceerd | Wielen | 900x558x1800(h)mm | 808x418x1490(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.812,00
U bespaart €453,00 (25%)
€1.359,00 excl. btw
€1.644,39 incl. btw
Of €548,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-CWP2-75 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze extra ruime wijnkoelkast met dubbele deur Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met een moderne en luxe uitstraling, door de volledig zwarte afwerking, de rustieke houten draagroosters en verticale interne LED-verlichting over de volledige hoogte, wat de koeling perfect maakt voor het aantrekkelijke etaleren en tegelijkertijd op de perfecte temperatuur bewaren je wijncollectie.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en eenvoudige digitale bediening met temperatuurweergave op het LED-display. De enkele zone met flexibel temperatuurbereik +5°C/+14°C maakt de wijnkoeling daarbij geschikt voor diverse soorten witte en rode wijnen.
Door de microschakelaar in de deur stopt de ventilatie automatisch het openen één de deuren, wat zorgt voor extra energiebesparing. Daarnaast zorgen de automatische ontdooiing en natuurlijke condensverdamping voor extra gebruiksgemak en is de wijnkoelkast ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Zuinig & VerantwoordDe wijnkoeling is geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Praktische ConstructieDe koeling heeft een behuizing en interieur in gelakt plaatstaal, met dikke CFK-vrije isolatie, en deurframes in geanodiseerd aluminium met Thermopane®-beglazing. De ergonomische handgrepen zorgen voor prettig openen en sluiten, en de deuren, met zelfsluitende scharniering, hebben daarnaast magnetische rubbers en zijn voorzien een sleutelslot per deur.
Het interieur is uitgevoerd met verstelbare houten roosters, voor een authentieke uitstraling, en apart geschakelde verticale LED-verlichting, die zorgt dat echt elk niveau optimaal wordt verlicht. Daarbij biedt de wijnkoelkast ruimte aan ongeveer 150 standaardformaat wijnflessen. Bovendien zorgt de combinatie stelvoeten en rollers zowel voor extra stabiliteit als eenvoudig verplaatsen, makkelijker schoonmaken rond en onder het apparaat!
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Bestel de Diverso by Diamond Wijnkoelkast | 460L (150x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +5°C/+14°C | Geforceerd | Wielen | 900x558x1800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en eenvoudige digitale bediening met temperatuurweergave op het LED-display. De enkele zone met flexibel temperatuurbereik +5°C/+14°C maakt de wijnkoeling daarbij geschikt voor diverse soorten witte en rode wijnen.
Door de microschakelaar in de deur stopt de ventilatie automatisch het openen één de deuren, wat zorgt voor extra energiebesparing. Daarnaast zorgen de automatische ontdooiing en natuurlijke condensverdamping voor extra gebruiksgemak en is de wijnkoelkast ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Zuinig & VerantwoordDe wijnkoeling is geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Praktische ConstructieDe koeling heeft een behuizing en interieur in gelakt plaatstaal, met dikke CFK-vrije isolatie, en deurframes in geanodiseerd aluminium met Thermopane®-beglazing. De ergonomische handgrepen zorgen voor prettig openen en sluiten, en de deuren, met zelfsluitende scharniering, hebben daarnaast magnetische rubbers en zijn voorzien een sleutelslot per deur.
Het interieur is uitgevoerd met verstelbare houten roosters, voor een authentieke uitstraling, en apart geschakelde verticale LED-verlichting, die zorgt dat echt elk niveau optimaal wordt verlicht. Daarbij biedt de wijnkoelkast ruimte aan ongeveer 150 standaardformaat wijnflessen. Bovendien zorgt de combinatie stelvoeten en rollers zowel voor extra stabiliteit als eenvoudig verplaatsen, makkelijker schoonmaken rond en onder het apparaat!
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Specificaties
| Uitvoering | 1 zone |
|---|---|
| Bruto inhoud | 460 liter |
| Binnenafmetingen | B 808 x D 418 x H 1490 mm |
| Capaciteit | 150x 75cl (standaard wijnfles) |
| Materiaal | Staal (extern/intern), aluminium (deurframe), hout (roosters) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +5°C / +14°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Natuurlijk |
| Isolatie | Polyurethaan (CFK-vrij) |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 10 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,2 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1168 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 110 kg |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 558 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Wijnkoelkast | 460L (150x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +5°C/+14°C | Geforceerd | Wielen | 900x558x1800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-CWP2-75 |
| EAN / Barcode | 5407011593265 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




