Arktic by Hendi Wijnkoelkast | 133l (46x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°c/+22°c | Geforceerd | 595x588x820(h)mm
€975,00
€731,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Wijnkoelkast | 133l (46x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°c/+22°c | Geforceerd | 595x588x820(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€975,00
U bespaart €243,75 (25%)
€731,25 excl. btw
€884,81 incl. btw
Of €294,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 237588 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze wijnkoelkast Arktic by HENDI heeft een capaciteit ca. 46 standaard wijnflessen verdeeld over 2 apart instelbare zones en is uitgevoerd in een elegant, modern ontwerp.
Omdat de wijnkoeling beschikt over 2 apart instelbare zones met een zeer ruim temperatuurbereik +5°C/+22°C, is het apparaat perfect voor het bewaren diverse soorten wijnen, zoals bijvoorbeeld Bordeaux, Rioja, Sauvignon of Prosecco.
Krachtige KoelingDe wijnkoelkast beschikt over geforceerde koeling met automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening, waarbij de temperatuur zowel in Celsius als Fahrenheit per zone onafhankelijk kan worden ingesteld.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en kan het ook worden gebruikt in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Perfecte PresentatieDe behuizing is uitgevoerd in RVS met een strakke zwarte poedercoating en de deur heeft een elegante en ergonomische handgreep in geborsteld RVS. De binnenruimte is voorzien 9 uittrekbare legplanken in hoogwaardig beukenhout voor een luxe uitstraling.
Het hout is bestand tegen fluctuaties in vochtigheidsniveau, zodat het niet kan kromtrekken. Daarnaast is het glas in de deur voorzien UV-filtering en is ook de interne verlichting speciaal afgestemd om geen invloed op de kwaliteit de wijnen te hebben.
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Bestel de Arktic by HENDI Wijnkoelkast | 133L (46x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°C/+22°C | Geforceerd | 595x588x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Omdat de wijnkoeling beschikt over 2 apart instelbare zones met een zeer ruim temperatuurbereik +5°C/+22°C, is het apparaat perfect voor het bewaren diverse soorten wijnen, zoals bijvoorbeeld Bordeaux, Rioja, Sauvignon of Prosecco.
Krachtige KoelingDe wijnkoelkast beschikt over geforceerde koeling met automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening, waarbij de temperatuur zowel in Celsius als Fahrenheit per zone onafhankelijk kan worden ingesteld.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en kan het ook worden gebruikt in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Perfecte PresentatieDe behuizing is uitgevoerd in RVS met een strakke zwarte poedercoating en de deur heeft een elegante en ergonomische handgreep in geborsteld RVS. De binnenruimte is voorzien 9 uittrekbare legplanken in hoogwaardig beukenhout voor een luxe uitstraling.
Het hout is bestand tegen fluctuaties in vochtigheidsniveau, zodat het niet kan kromtrekken. Daarnaast is het glas in de deur voorzien UV-filtering en is ook de interne verlichting speciaal afgestemd om geen invloed op de kwaliteit de wijnen te hebben.
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Specificaties
| Uitvoering | 2 zones |
|---|---|
| Bruto inhoud | 133 liter |
| Capaciteit | 46x 75cl (standaard wijnfles) |
| Materiaal | Gecoat RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +5°C / +22°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | N-ST |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 30°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Glasdeur (UV-bescherming) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 43 dB(A) |
| Energielabel | G |
| Aansluitwaarde | 0,09 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 49 kg |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 588 mm |
| Hoogte | 820 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Wijnkoelkast | 133L (46x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°C/+22°C | Geforceerd | 595x588x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 237588 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


