Qusinox Werkbank | 700 Line | Rvs | Draaideuren + Laden (rechts) | Achteropstand | 1000x700x900(h)mm
€1.080,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Werkbank | 700 Line | Rvs | Draaideuren + Laden (rechts) | Achteropstand | 1000x700x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.080,00 excl. btw
€1.306,80 incl. btw
Of €435,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 4017.0715-L |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste professionele werkbank Qusinox heeft een diepte 700 mm en is uitgevoerd met dubbelwandige draaideuren en 3 laden. De extra stevige constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) met gelaste hoeken en geborstelde gepolijste afwerking.
Deuren + LadenDe werkbank heeft een 40 mm dik werkblad met watervaste onderlijming en een praktische indeling met links dubbelwandige draaideuren - met daarachter een verstelbaar tussenschap voor flexibele indeling en optimale benutting de binnenruimte - en rechts zijn 3 stevige laden geplaatst.
Zo zijn benodigde producten, ingrediënten, hulpmiddelen, etc. altijd binnen handbereik, terwijl de deuren en laden zorgen dat alles toch netjes uit het zicht is opgeborgen.
Optimaal GebruiksgemakDe werkbank heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
En de werkbank is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiele plaatsing mogelijk is!
Bestel de Qusinox Werkbank | 700 LINE | RVS | Draaideuren + Laden (Rechts) | Achteropstand | 1000x700x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deuren + LadenDe werkbank heeft een 40 mm dik werkblad met watervaste onderlijming en een praktische indeling met links dubbelwandige draaideuren - met daarachter een verstelbaar tussenschap voor flexibele indeling en optimale benutting de binnenruimte - en rechts zijn 3 stevige laden geplaatst.
Zo zijn benodigde producten, ingrediënten, hulpmiddelen, etc. altijd binnen handbereik, terwijl de deuren en laden zorgen dat alles toch netjes uit het zicht is opgeborgen.
Optimaal GebruiksgemakDe werkbank heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
En de werkbank is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiele plaatsing mogelijk is!
Specificaties
| Serie | Qusinox 700 LINE |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Breedte(n) | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 900 / 1000 mm |
| Bladdikte | 40 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Draaideuren |
| Laden | 3 (rechts) |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
Bestel de Qusinox Werkbank | 700 LINE | RVS | Draaideuren + Laden (Rechts) | Achteropstand | 1000x700x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 4017.0715-L |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
