Tefcold Vrieskast | Atom Maxi | 1563l | Zwart | -18°c/-22°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 1880x760x2003(h)mm
€4.721,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Vrieskast | Atom Maxi | 1563l | Zwart | -18°c/-22°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 1880x760x2003(h)mm | 1760x580x1538(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.721,00 excl. btw
€5.712,41 incl. btw
Of €1.904,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 53982 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ATOM MAXI vrieskast Tefcold is perfect voor het eenvoudig toegankelijk maken en tegelijkertijd aantrekkelijk presenteren producten. Met een bruto inhoud 1563 liter biedt deze vriezer een uitstekende opslagcapaciteit voor diverse omgevingen zoals supermarkten, delicatessenzaken en slagerijen.
Perfecte PresentatieDe zwarte afwerking aan de binnenkant en de interne verticale LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt geëtaleerd. De zwarte binnenzijde creëert een luxe uitstraling en een maximaal contrast, waardoor de gepresenteerde producten extra opvallen voor de klant. De unit is voorzien 3 zelfsluitende verwarmde glazen deuren drielaags geïsoleerd glas en een basis hoogwaardig RVS met spiegeleffect voor een professionele uitstraling.
Krachtige KoelingDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling voor een egale koudeverdeling en een efficiënte werking. Het temperatuurbereik -18°C tot -22°C kan eenvoudig digitaal worden ingesteld en afgelezen de elektronische regelaar. Dankzij het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 is de vriezer zowel functioneel als duurzaam. Verder beschikt het apparaat over een automatische ontdooifunctie voor extra gebruiksgemak.
Optimaal GebruiksgemakDe vriezer is voorzien 6 zwenkwielen, wat zorgt voor eenvoudig verplaatsen en daardoor makkelijker schoonmaken rond en onder het apparaat. Bovendien wordt de vrieskast geleverd inclusief 15 verstelbare platen voor het flexibel inrichten de binnenruimte en is de unit voorzien een slot voor veilige opslag.
Bestel de Tefcold Vrieskast | ATOM MAXI | 1563L | Zwart | -18°C/-22°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 1880x760x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Perfecte PresentatieDe zwarte afwerking aan de binnenkant en de interne verticale LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt geëtaleerd. De zwarte binnenzijde creëert een luxe uitstraling en een maximaal contrast, waardoor de gepresenteerde producten extra opvallen voor de klant. De unit is voorzien 3 zelfsluitende verwarmde glazen deuren drielaags geïsoleerd glas en een basis hoogwaardig RVS met spiegeleffect voor een professionele uitstraling.
Krachtige KoelingDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling voor een egale koudeverdeling en een efficiënte werking. Het temperatuurbereik -18°C tot -22°C kan eenvoudig digitaal worden ingesteld en afgelezen de elektronische regelaar. Dankzij het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 is de vriezer zowel functioneel als duurzaam. Verder beschikt het apparaat over een automatische ontdooifunctie voor extra gebruiksgemak.
Optimaal GebruiksgemakDe vriezer is voorzien 6 zwenkwielen, wat zorgt voor eenvoudig verplaatsen en daardoor makkelijker schoonmaken rond en onder het apparaat. Bovendien wordt de vrieskast geleverd inclusief 15 verstelbare platen voor het flexibel inrichten de binnenruimte en is de unit voorzien een slot voor veilige opslag.
Specificaties
| Serie | Tefcold ATOM MAXI |
|---|---|
| Type | F3DBB |
| Bruto inhoud | 1563 liter |
| Binnenafmetingen | B 1760 x D 580 x H 1538 mm |
| Materiaal | Staal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (2x 95 g) |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 15 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 551 x 470 mm, 624 x 470 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 70 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 23,84 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 8702 kWh |
| Aansluitwaarde | 1,28 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 305 kg |
| Breedte | 1880 mm |
| Diepte | 760 mm |
| Hoogte | 2003 mm |
Bestel de Tefcold Vrieskast | ATOM MAXI | 1563L | Zwart | -18°C/-22°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 1880x760x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 53982 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


